کد خبر: 18148

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۹:۱۷

مامور ناجا برای توقف یک خودروی متخلف به سر راننده شلیک کرد و او را کشت !

تیتر 3 » دراین ماجرا که شامگاه جمعه رخ داد راننده پژو که درمسیر شرق به غرب بزرگراه در حرکت بود، ناگهان به طور مارپیچ از مسیراصلی منحرف و درکنار بزرگراه متوقف شد.

به گزارش تیتر ۳ » شاهدان ماجرا که خود را با عجله به خودرو رسانده بودند به محض گشودن در خودرو متوجه مرگ راننده شده و موضوع را به پلیس و اورژانس اعلام کردند. با حضور مأموران و نیروهای اورژانس مشخص شد پسر جوان بر اثر شلیک گلوله به سرش کشته شده است.

بدین ترتیب موضوع به بازپرس کشیک قتل تهران اعلام شد و بلافاصله تیم جنایی درمحل حادثه حضور یافتند. در نخستین بررسی‌ها مشخص شد پسر ۲۷ ساله از پشت سر هدف اصابت گلوله قرار گرفته است.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند قربانی ماجرا حدود نیم ساعت قبل از حادثه، از محل کارش – کارگاه مبل‌سازی در جاجرود – راهی تهران شده بود که بین راه هدف اصابت گلوله قرار گرفت.

تحقیقات پلیسی دراین باره ادامه داشت که صبح یکشنبه – ۱۲ دی- عامل تیراندازی خود را معرفی کرد.

مأمور یگان امداد پلیس گفت: در بزرگراه بابایی در حال حرکت بودیم که سرنشینان چند خودروی عبوری اعلام کردند که راننده خودروی ۲۰۶ حرکات نامتعارف دارد. با توجه به اظهارات راننده‌ها، به خودروی مورد نظر دستور ایست دادیم اما او بی‌توجه به فرارش ادامه داد.
 
درنهایت مجبور به تیراندازی شده و می‌خواستم چرخ خودرواش را بزنم اما انگار تیر به راننده خورده بود، البته آن زمان متوجه این موضوع نشدم. ولی روزبعد در روزنامه‌ها خبرحادثه را دیدم وتازه متوجه شدم که راننده کشته شده است. بنابراین تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم.به دنبال اظهارات مأمور جوان، تحقیقات در این باره وارد مرحله تازه‌ای شد.
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو