کد خبر: 3964

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۰

مالیات بر ارزش افزوده حتی برای مرده ها !

  شرق پرس: عضو شورای اسلامی شهر اصفهان  در جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه واقعیت تلخی است که پالایشگاه اصفهان ...

 

 عباس حاج رسولیها اظهار داشت: سازمان آرامستان‌ها و دارایی برای ارائه خدمات به اموات مالیات بر ارزش افزوده می‌گیرد و این قابل قبول نیست.

 

 

شرق پرس: عضو شورای اسلامی شهر اصفهان  در جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه واقعیت تلخی است که پالایشگاه اصفهان در جوار بافت مسکونی قرار گرفته است، اظهار کرد: از همه به ویژه شهردار می‌خواهم تا تلاش‌های خود را برای جلوگیری از توسعه پالایشگاه ادامه دهد.

 

وی افزود: ۲۰۰ هکتار زمین حد فاصل پالایشگاه و واحدهای مسکونی که باید تبدیل به فضای سبز می‌شد تبدیل به واحدهای صنعتی شده و قیمت زمین‌ها از متری ۱۰ هزار تومان به متری ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است.

 

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان اضافه کرد: از هم اکنون باید اجرای برنامه توسعه پنجم را کلید بزنیم و از شورا و شهرداری می‌خواهم برنامه پنج ساله را از همین ماه شروع کنند.

 

حاج رسولیها با اشاره به برنامه‌ریزی نزدیک به ۴۰ هزار میلیارد برای این برنامه ادامه داد: قانونگذار اجازه داده تا وارد این کار شویم و برای آن برنامه‌ریزی کنیم و بنابراین می‌توان برنامه‌ریزی برای تحقق آن را کلید بزنیم.

 

وی با اعتراض به تصویب طرح بیمه‌های ساختمانی در مجلس و اعتراض نسبت به بالا رفتن هزینه‌های ساختمان سازان اضافه کرد: باید هر چه سریع‌تر طرح مربوط به بیمه‌های ساختمانی را منتفی کنند زیرا هم خلاف شرع است و هم فشار زیادی به مردم وارد می‌کند.

 

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: دولت قبل بسیار خوب با این مسئله برخورد و هزینه این بیمه‌ها را خود پرداخت کرد اما نماینده دولت فعلی اجرای آن را منتفی نکرده است.

 

حاج رسولیها با اشاره به دریافت خدمات ارزش افزوده در باغ رضوان از اموات خاطرنشان کرد: از مدیر کل دارایی و سازمان آرامستان‌ها می‌خواهم در این زمینه پاسخ دهند که آیا به خدمات ارائه شده به اموات و مرده ها نیز باید مالیات بر ارزش افزوده تعلق گیرد یا خیر؟

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو