کد خبر: 17819

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۰

نماینده مردم نور و محمودآباد:

مازندران ۳ منطقه آزاد نیاز دارد/ کمبود حضور افراد باتجربه در مجلس

تیتر 3 » نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به وسعت مازندران این استان به سه منطقه آزاد تجاری، گردشگری و نفتی نیاز دارد.

علی اسماعیلی نماینده مجلس

به گزارش تیتر ۳ » علی اسماعیلی شامگاه پنجشنبه در نشست با خبرنگاران از تقاضای مجمع نمایندگان برای منطقه آزاد در مازندران خبرداد واظهار داشت: با توجه به موقعیت طولی استان باید سه منطقه آزاد در نوشهر با عنوان منطقه آزاد گردشگری، فریدون‌کنار منطقه آزاد تجاری و امیرآباد در شرق استان به‌عنوان منطقه نفتی ایجاد شود.

وی عنوان کرد: ما در استان منافع مشترک زیادی ازجمله دریا جنگل محیط‌زیست داریم وباید با پیدا کردن مدیران توانمند سعی در رشد وتوسعه استان داشته باشیم.

اسماعیلی دیدگاه بومی‌گرایی را مانع رشد شهرستان نامید و با تأکید بر شایسته‌سالاری افزود: تا دیدگاه بومی‌گرایی وجود دارد این شهر رشد نمی‌کند و باید دنبال شایسته‌سالاری باشیم و نورو محمودآباد را جدا از هم نبینیم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دوقطبی بودن فضای شهرستان را افت دیگری دانست و افزود: من دنبال انتخاب مدیران پاسخگو بوده ومدیر جهادی می‌خواهم.

اسماعیلی حضور خود در کمیسیون اقتصاد مجلس را یک فرصت برای حوزه انتخابیه دانست که باید به‌خوبی از آن استفاده کرد و با اشاره به تلاش‌های خود برای حضور مدیران ونمایندگان اقتصادی نظام در این دو شهرستان گفت: برای ۱۲ و ۱۳ اسفند نمایندگان اقتصادی را برای شرکت در همایش به محمودآباد می‌آورم و ۱۴ اسفند همایش اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل را در نور برگزار می‌کنیم.

نماینده مجلس اولین اولویت خود بر ای شهرستان محمودآباد را بهداشت نامید وتصریح کرد: دومین اولویت اشتغال است و در کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید با مدیران بنگاه‌های اقتصادی جلسه گذاشته وبرای رفع مشکلات تسهیلات خوبی اخذ شد.

اسماعیلی تفرقه بین مدیران را مانع توسعه شهرستان دانست و با اشاره به موقعیت محمودآباد آن را فرصت مناسبی برای حوزه گردشگری ذکر کرد.

اسماعیلی استفاده از امکانات مجتمع نفت محمودآباد را فرصت دیگری برای رشد وتوسعه شهرستان دانست و با اشاره به مذاکرات خود با مدیران ارشد وزارت نفت بیان داشت: با وزیر ومعاون وزیر نفت مذاکراتی انجام و مکلف شدند استخدام در حوزه انتخابیه از بین داوطلبان بومی باشد، ضمن اینکه مذاکراتی برای ساخت ورزشگاه چندمنظوره صورت گرفته است.

نماینده مروم نور و محمودآباد در پایان به ارزیابی خود از مجلس فعلی پرداخت واظهار داشت: مجلس افراد باتجربه ومجرب کم دارد و افراد دانشگاهی وعلمی زیادی دارد اما این عزیزان تجربه کار اجرایی ومدیریتی کمتری در کارنامه خوددارند، به همین دلیل معتقدم مجلس فعلی در انجام مسائلی که در قانون اساسی آمده وتاکنون انجام نشد کمتر موفق می‌شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو