کد خبر: 11421

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ - ۸:۴۴

حسین فرهادی :

مازندران برای نخستین بار مسابقات انتخابی تیم ملی مردان و زنان در ۲ رشته کامپوند و ریکرو را میزبانی کرد

تیتر 3 » رئیس هیات تیر و کمان مازندران گفت که در جریان مسابقات انتخابی تیم ملی مردان و زنان ایران در مجموعه ایثار ساری ، سرمربی کره ای تیم ملی با برخی ملی پوشان و کمانداران مازندرانی تمرین کرد.

به گزارش تیتر ۳ » حسین فرهادی جمعه شب در حاشیه مسابقات ریکرو انتخابی تیم ملی تیر و کمان مردان و زنان در ساری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : ‘ پارک میون ‘ سرمربی کره ای تیم ملی در حاشیه برگزاری مسابقات با برخی ملی پوشان دارای رنکینگ کشوری و چند ورزشکار مازندرانی به صورت اختصاصی گفت و گو و با آنان تمرین کرد.
وی ادامه داد : برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تیر و کمان مردان و زنان در ساری با حضور سرمربی تیم ملی باعث کیفی تر شدن رقابت ها و افزایش انگیزه کمانداران شرکت کننده جهت حضور در تیم ملی شده است .
رئیس هیات تیر و کمان مازندران با بیان اینکه این استان برای نخستین بار مسابقات انتخابی تیم ملی مردان و زنان در ۲ رشته کامپوند و ریکرو داخل و بیرون سالن را میزبانی کرده است ، افزود : مسابقات در سطح بسیار بالا و با آخرین قوانین و آئین نامه های فدراسیون جهانی تیر و کمان برگزار شد و با توجه به آزاد گذاشتن و بدون محدودیت در رشته بیرون سالن در مجموع بیش از ۳۱۰ نفر شرکت کردند که در نوع خود یک رکورد بوده است.
فرهادی گفت : با توجه به نخستین میزبانی مازندران از این مسابقات و پوشش قابل قبول رسانه های دیداری و نوشتاری و نیز شبکه های مجازی و حمایت هایی که بخش خصوصی از این میزبانی کرده بودند، برای رشد و توسعه و علاقه مندی تیر و کمان مازندران در آینده تاثیرخواهد گذاشت.
وی در عین عملکرد کمانداران مازندرانی را در انتخابی تیم ملی در ساری رضایتبخش ارزیابی کرد و گفت: نتایج ‘مجیدغیبی’ ملی پوش مازندرانی و کاپیتان تیم ملی قابل قبول بوده و دیگر کمانداران استان هم نتایج خوبی کسب کردند.
او یادآور شد : هر چند کماندارنی که تا رنکینگ ۵۴ کشوری بودند و هشت قهرمان ملی پوش ایران انگیزه های زیادی در میان شرکت کنندگان و رقابت نزدیکی میان کمانداران ایجاد کرده بود.
به گزارش ایرنا، مسابقات انتخابی تیم ملی تیروکمان ایران با رقابت حدود ۲۵۰ کماندار مرد و زن از روز سه شنبه در رشته کامپوند و ریکرو بیرون سالن در ورزشگاه شهدای ساری آغاز شد.
رقابت های داخل سالن هم از روز پنجشنبه در مجموعه ایثار ساری در فاصله ۱۸ متر آغاز شده و تا عصر جمعه ادامه داشت .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو