کد خبر: 12503

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۶:۲۰

مازندران نایب قهرمان ژیمناستیک کشور شد

تیتر 3 » سرپرست هیأت ژیمناستیک مازندران از نایب قهرمانی تیم مازندران در رقابت‌های قهرمانی کشور خبر داد.

ژیمناستیک

به گزارش تیتر ۳ » علیرضا خویی با اشاره به درخشش ورزشکاران ژیمناست مازندرانی، گفت: مسابقات ژیمناستیک جوانان کشور که به میزبانی گرگان برگزار شد، تیم منتخب مازندران نایب قهرمان شد.

وی از رقابت ۹۰ ژیمناست‌کار جوان کشور در این مسابقات خبر داد و اظهار کرد: مسابقات ژیمناستیک قهرمانی جوانان کشور انتخابی تیم ملی با عنوان شهدای دانش‌آموز با شرکت ۱۸ استان به میزبانی شهرستان گرگان برگزار شد که ورزشکاران در ۶ وسیله با هم به رقابت پرداختند.

سرپرست هیأت ژیمناستیک مازندران با بیان اینکه تیم مازندران نایب قهرمان این مسابقات شد، افزود: در این پیکارها تهران قهرمان شد و تیم تبریز سوم شد.

این مسؤول با اشاره به درخشش چهار ژیمناست‌کار مازندرانی در این رقابت‌ها، گفت: در این مسابقات ورزشکاارن مازندرانی موفق به کسب یک نشان طلا، یک نشان نقره و دو نشان برنز شدند.

خویی از دعوت ۶ ورزشکار مازندرانی در این پیکارها خبر داد و اظهار کرد: در بخش انفرادی در بارفیکس یاسین مهدی‌زاده نشان طلا، در پرش خرک سید رضا میرمحمدی نشان نقره، در خرک حلقه یاسین مهدی‌زاده برنز و در خرک زمینی نیز سامان صادقی موفق به کسب نشان برنز شدند.

وی با بیان اینکه بهترین نتیجه برای مازندران در این مسابقات کسب شد، گفت: از سوی کمیته فنی فدراسیون سامان صادقی و علیرضا محمودی به اردوی تیم ملی نیز دعوت شدند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو