کد خبر: 14041

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ - ۷:۳۳

مازندران میزبان مسابقات فوتسال قهرمانی ناشنوایان کشور شد

تیتر 3 » دبیر هیات ناشنوایان مازندران گفت که مسابقات فوتسال قهرمانی ناشنوایان کشور و انتخابی تیم ملی به میزبانی این استان در شهرستان بابلسر برگزار می شود .

ناشنوایان

به گزارش تیتر ۳ به نقل از ایرنا، آرش زاهدی یکشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : این مسابقات در بخش مردان و با حضور ۲۰ تیم از سراسر کشور از صبح سه شنبه دوم آذر ماه در مجتمع فرهنگی و رفاهی شهیدعظیمی بهزیستی بابلسر برگزار می شود.
وی ادامه داد : تیم های شرکت کننده دراین مسابقات در ۵ گروه باهم رقابت می کنند و تیم های برتر هر گروه در مرحله بعدی به صورت حذفی به مصاف هم می روند.
زاهدی گفت : از سوی کمیته فنی ناشنوایان کشور حدود ۳۰ بازیکن برتر تیم های شرکت کننده به اردوی آماده سازی تیم ملی برای مسابقات قهرمانی آسیا انتخاب خواهند شد.
دبیرهیات ناشنوایان مازندران به برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی ناشنوایان سال ۲۰۱۸ جهان اشاره کرد و افزود : با توجه به برگزاری نخستین دوره المپیک جوانان و نهمین دوره بازی های آسیا و اقیانوسیه ناشنوایان در سال ۲۰۱۸ مسابقات قهرمانی کشور با هدف شناخت نفرات مستعد برای حضور درتیم ملی برگزار می شود.
وی ادامه داد: به همین منظور یکی از شرایط شرکت در مسابقات قهرمانی کشور حضور اجباری ۷ بازیکن جوانان و ۵ بازیکن بزرگسال در تیم های شرکت کننده است که این امر باعث ایجاد انگیزه در جوانان و با استقبال خوب استانها روبرو شده است.
زاهدی یادآورشد: تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشورمان از قدرت های برتر جهان است که توانسته است دو دوره پیاپی بر سکوی اول جهان و آسیا بایستد که این نشان از توان بالای ورزشکاران ، انجمن و کادرفنی این تیم است .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو