کد خبر: 9319

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۲۲:۱۲

مازندران قهرمان مسابقات وزنه برداری نوجوانان کشور شد

تیتر 3 » مازندران بر سکوی قهرمانی مسابقات وزنه برداری نوجوانان ۱۳ تا ۱۵ سال کشور که به میزبانی ارومیه برگزار شد، قرار گرفت.

وزنه برداری

به گزارش تیتر ۳ » مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان کشور در رده های سنی ۱۳، ۱۴ و ۱۵ سال به مدت سه روز از ۷ تا نهم مهرماه جاری با حضور ۱۳۸ وزنه بردار از ۲۴ استان در سالن ۲۰۰۰ نفری شهید باکری خانه جوان ارومیه برگزار شد.
تیم مازندران با شرکت هشت وزنه بردار توانست با کسب ۶۰۷ امتیاز عنوان قهرمانی این دوره از پیکارها را به خود اختصاص دهد، خوزستان با ۵۴۵ امتیاز به مقام نایب قهرمانی رسید و تیم آذربایجان غربی با کسب ۵۱۱ امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.
تیم های فارس و اصفهان به ترتیب با ۴۵۶ و ۴۵۴ امتیاز به ترتیب در رده های چهارم و پنجم جای گرفتند.
در بخش انفرادی و در حرکت یک ضرب رقابت های دسته ۸۵ کیلوگرم که با حضور ۹ وزنه بردار برگزار شد، امیررضا عسگری دون از مازندران با ثبت وزنه ۱۲۰ کیلوگرم صاحب نشان طلا شد، محمد ارسلانی از آذربایجان غربی با ثبت وزنه ۱۱۰ کیلوگرم به مدال نقره رسید و مصطفی مهنازاده از خوزستان با مهار وزنه ۹۷ کیلوگرم صاحب نشان برنز شد.
در حرکت ۲ ضرب ومجموع امیررضا عسگری دون با ثبت وزنه ۱۵۰ کیلوگرم و مجموع ۲۷۰ کیلوگرم ۲ نشان طلا کسب کرد، محمد ارسلانی از آذربایجان غربی با مهار وزنه ۱۳۰کیلوگرم و مجموع ۲۴۰کیلوگرم صاحب گردن آویزهای نقره ای شد و نیما فرضی از اردبیل با ثبت وزنه ۱۱۹ کیلو گرم و مجموع ۲۱۵ کیلوگرم دو مدال برنز کسب کرد.
در حرکت یک ضرب دسته ۹۴ کیلوگرم ۱۲ وزنه بردار به مصاف هم رفتند که در نتیجه حسین رنجبر از فارس با ثبت وزنه ۱۱۶ کیلوگرم نشان طلا گرفت، رضا اسدی با ثبت وزنه ۱۰۷ کیلوگرم از قزوین به نشان نقره رسید و حسین رمضان نژاد با ثبت وزنه ۱۰۱ کیلوگرم مدال برنز کسب کرد.
در حرکت ۲ ضرب و مجموع رضا اسدی با ثبت وزنه ۱۴۳ کیلوگرم و مجموع ۲۵۰ کیلوگرم صاحب ۲ نشان طلا شد، مهدی صالحی از خوزستان با ثبت وزنه ۱۲۳ کیلوگرم و اختلاف وزن به مدال نقره رسید و حسین رنجبر از فارس با ثبت وزنه ۱۲۳ کیلوگرم مدال برنز ۲ ضرب و ثبت مجموع ۲۳۹ کیلوگرم مدال نقره گرفت.
در این دسته حسین رمضان نژاد از مازندران با مجموع ۲۳۹ کیلوگرم و اختلاف وزن بیشتر مدال برنز کسب کرد.
در رقابت های دسته به اضافه ۹۴ کیلوگرم که با شرکت هشت وزنه بردار به انجام رسید، محمد شهاب انداز از مازندران در حرکت یک ضرب با بالا بردن وزنه ۱۴۵ کیلوگرمی قهرمان شد،امیرمحمد چالاکی دیگر وزنه بردار مازندارنی با ثبت وزنه ۱۳۳ کیلوگرم به مدال نقره رسید و طاها طلوعی از با زدن وزنه ۱۲۵ کیلوگرم به نشان برنز دست یافت.
در حرکت ۲ ضرب و مجموع این وزن محمد شهاب انداز با مهار وزنه ۲۰۰ کیلوگرم و مجموع ۳۴۵ کیلوگرم با اقتدار و اختلاف ۴۹ کیلوگرم نسبت به نفر دوم قهرمان شد، امیر محمد چالاکی با زدن وزنه ۱۶۳ کیلوگرم و مجموع ۲۹۶ کیلوگرم به دو مدال نقره دست یافت و طاها طلوعی با ثبت رکورد ۱۵۲ کیلوگرم و مجموع ۲۷۷ کیلوگرم به دو مدال برنز رسید.
علی مرادی رئیس و داود باقری نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری وعبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش وجوانان آذربایجان غربی در دیدارهای سومین روز این مسابقات مسابقات حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو