کد خبر: 8768

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۹:۴۱

استاندار مازندران

مازندران رتبه نخست اجرای بسته رونق تولید را کسب کرد

تیتر 3 » استاندار مازندران گفت که این استان رتبه نخست را در اجرای بسته رونق اقتصادی کشور کسب کرده است .

مازندران رتبه نخست بسته بندی

به گزارش تیتر ۳  »  ربیع فلاح جمعه شب در آئین پایانی نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو در محل نمایشگاه بین المللی مازندران در قائمشهر افزود : تاکنون به ۳۲۶ واحد تولیدی تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است .
وی گفت : همدلی ، هماهنگی و تلاش شبانه روزی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان و بانک ها این موفقیت را نصیب استان کرده است که رتبه نخست کشور را کب کند.
استاندار مازندران با بیان این که با همدلی برخی از محدودیت های سال گذشته برای ارائه تسهیلات به تولید کنندگان برداشته شده است ، افزود : اعتقاد ما این است که باید به تولید کنندگان کمک کرد تا شاهد رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال برای جوانان باشیم .
فلاح به برگزاری ۶۲۵ مصوبه برای رفع موانع تولید در سال گذشته اشاره کرد و گفت : مازندران از جمله استان هایی بود که بیشترین جلسه را در این باره برگزار کرد و بهترین تعامل را با بانک ها داشت .
وی افزود : خیلی از مشکلات واحدهای تولیدی با این مصوبات رفع شده است و پیگیری ها در سال جاری هم تداوم یافت و با اعلام بسته رونق اقتصادی ، کارها سرعت گرفت .
استاندار مازندران همچنین به رونق گرفتن فعالیت در نمایشگاه بین المللی استان در قائمشهر اشاره کرد و گفت : نمایشگاه بین المللی استان در قائمشهر هر مرحله نسبت به مرحله قبل بهتر می شود .
وی افزود : باتوجه به اینکه نمایشگاه محل نمایش و ارائه محصولات تولیدکنندگان است ، ما هم باید تلاش کنیم تا برای انجام بهتر این ماموریت به آنها کمک کنیم.
نماینده عالی دولت در مازندران به نامگذاری امسال به نام ‘ اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل ‘ اشاره کرد و اظهار داشت : امسال ، سال بهبود اقتصادی است و همه باید در دست هم بدهیم و با رفع موانع و مشکلات اقتصادی مقاومتی را محقق کنیم .
نخستین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و تجهیزات تعمیرگاهی سه شنبه گذشته در محل نمایشگاه بین المللی مازندران در قائمشهر گشایش یافت.
در این نمایشگاه فعالان صنایع خودرو از استان های تهران ، قزوین ، اصفهان ، خراسان رضوی ، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی حضور داشتند .
نمایشگاه تخصصی در ۲ سالن در فضایی به مساحت هفت هزار و ۵۰۰ متر مربع و با ۸۰ غرفه برپا و در آن قطعات خودرو ، تجهیزات ریخته گری ، لوازم برقی و موتوری به نمایش گذاشته شده بود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو