کد خبر: 72449

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۴:۴۱

ماجرای دختری که تاب دوری مادر امانش نداد

دل‌آشوبه‌های مادر حُسنا کوچولو به پایان رسید/پیوند تلخ مادر و دختر زیر تَلی از خاک سرد

تیتر 3: چندی پیش مادر بارداری با علائم فشار خون بالا به بیمارستان رازی مراجعه کرده و با وجود اینکه هنوز به زمان زایمانش دو هفته‌ای باقی مانده ...

تیتر ۳: چندی پیش مادر بارداری با علائم فشار خون بالا به بیمارستان رازی مراجعه کرده و با وجود اینکه هنوز به زمان زایمانش دو هفته‌ای باقی مانده بود، به تشخیص پزشک و کادر پزشکی بیمارستان و به تأیید بستگانش بدون اخذذ رضایت از همسر، نوزادش را به دنیا می‌آورد.

این در حالی است که مرحومه پاداشی، بعد از ۹ ماه چشم‌انتظاری و تحمل مشقات بارداری، طعم در آغوش کشیدن دخترکش را نچشید و چند ساعت بعد از وضع حمل به‌دلیل خونریزی رحم، ایست قلبی و یا دلیلی که هنوز اعلام نشده جان به جان آفرین تسلیم کرد.

نوزاد این مادر  نیز به‌دلیل استفاده از دارو و مهیا نبودن شرایط برای به‌دنیا آمدن و نرسیدن اکسیژن کافی به مغز، حال چندان مساعدی نداشت و به گفته بستگان نزدیک مرحومه، امیدواری برای زنده ماندنش نصف و نیمه بود.

تا اینکه بالاخره حسنا کوچولو، داغ مادر را تاب نیاورد و امروز عطای دنیا را به لقایش بخشید و روح از کالبد نحیفش پر کشید و به دیار باقی شتافت.

امشب، دل‌آشوبه‌های مادر حسنا به پایان رسید و دیدارشان در دنیای ابدی زیر خروارها خاک سرد بعد از روزها دوری و بی‌قراری پیوند خورد.

حالا حُسین ۱۱ ساله مانده است و غم بی‌پایان عروج مادر جوان و خواهرش که بوی مادر را برایش تداعی می‌کرد.

به گزارش فارس، پیکر این طفل در جوار مادر مرحومش به خاک سپرده شد./فارس

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو