کد خبر: 10034

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۰

ماجرای خانمی که در دفتر وزیر کشاورزی, ماهی ۱۲ میلیون حقوق میگیرد!

تیتر 3 » قاضی پور خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت : خانم دانشجوي جواني به نام «سين-قاف» در دفتر شما حقوق ۱۲ ميليوني مي‌گيرند.

علی مجلس قاضی پور
به گزارش تیتر ۳:  در صحن علی مجلس قاضی پور نماینده مردم ارومیه پشت بلندگو حاضر شد و با زیرسئوال بردن عملکرد حجتی از وی در خصوص علت حقوق ۱۲ میلیونی یک خانم دانشجو در دفتر وی پرسید، البته جواب حجتی نیز به این سئوال قبال تامل است.
 
 
 نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در جریان سئوال از وزیر جهاد کشاورزی در رابطه با قیمت شکر گفت: آقای وزیر بگویید شما شکر از کجا خریدید؟ شکر در محل شما چه قیمتی است؟ مثل بعضی ها شکر در محل شما ارزان است؟ آقای وزیر به ما بگویید کدام آقازاده‌ها، کدام زالو صفت‌ها شکر داشتند و اما به مردم گران فروختند؟

 

 
شما پول بازنشستگان را نمی‌دهید اما همکاران و اقوام خودتان را استخدام می‌کنید؟ خانم دانشجوی جوانی به نام «سین-قاف» در دفتر شما حقوق ۱۲ میلیونی می‌گیرند.

 

 پس از صحبت های قاضی پور نوبت به وزیر جهاد کشاورزی برای پاسخگویی رسید. حجتی در بخشی از صحبت‌هایش در رابطه با دریافت حقوق نامتعارف از سوی یکی از نیروهایش گفت: من نمیدانم خانمی که در دفتر ما می‌گویید، کیست؟ من والا چنین موردی سراغ ندارم, وزارتخانه ما چنین چیزی در مورد حقوق های نجومی نداشت و من تکذیب میکنم.
 
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو