کد خبر: 7070

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۰:۵۴

مدعیان بزرگ صعود

لیگ یک داغ تر از همیشه

هم اکنون چهار تیم در لیگ یک 7 امتیازی هستند و به نوعی در صدرنشینی با هم شریک هستند.گل گهر سیرجان. خونه به خونه مازندران. سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم.

لیگ آزادگان لیگ یک

شاید با نتایجی که در بازی های این هفته رقم می خورد شاهد باشیم که صدرنشین بی شریک شود. هر چند هر چهار تیم ۷ امتیازی بازی های سختی را پیش رو دارند. دو تیم ۷ امتیازی این هفته با هم مصاف خواهند داشت. پارس جنوبی جم و خونه به خونه در ورزشگاه تختی جم. هر چند خونه به خونه از دو مهاجم توانمند یعنی حمید کاظمی و روح الله باقری در ترکیب بهره می برد اما میزبان خط دفاعی خوبی دارد و تا به این جای کار گلی نخورده است. این بازی برای هر دو تیم سخت است.

نیاز به اشاره نیست سپیدرود بازی آسانی را پیش رو ندارد. حریف ملوان است و بازی در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود. شاید برای سپیدورد کسب یک امتیاز هم از این بازی راضی کننده باشد. هر چند این حق برای سپیدرود محفوظ است در خانه تیم ملوان هم پیروزی را جستجو کند و این همان اتفاقی بود که در شیراز برای سپیدرود افتاد.

دیگر تیم ۷ امتیازی گل گهر است که در صدر جدول قرار دارد. این تیم در هفته پیش رو میزبان نفت مسجد سلیمان است. تیمی با هدایت سهراب بختیاری زاده. سهراب که در پایان هفته دوم قهر و در پایان هفته سوم اخراج شده بود به اردوی تیم برگشته و حال می خواهد پرصلابت تر از گذشته عمل کند.

پیروزی در این دیدار برای تیم نفت مسجد سلیمان وصف برانگیز است چرا که رسیدن به این مهم فقط شکست صدرنشین نیست. این اتفاق نفت مسجد سلیمان را ۹ امتیازی خواهد کرد. این یعنی پیشی گرفتن از صدرنشین فعلی.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو