کد خبر: 3741

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۸

لیگ جهانی والیبال فردا(جمعه) آغاز می شود

  به گزارش شرق پرس, به طور قطع بهترین بازی هفته اول مرحله بین قاره‌ای بین غول‌های والیبال جهان، ایتالیا و برزیل برگزار ...
 
بیست‌وپنجمین دوره لیگ جهانی والیبال از جمعه دوم خرداد در برزیل، بلغارستان، آرژانتین و آلمان شروع می‌شود.
 

به گزارش شرق پرس, به طور قطع بهترین بازی هفته اول مرحله بین قاره‌ای بین غول‌های والیبال جهان، ایتالیا و برزیل برگزار می‌شود. شاگردان برناردو رزنده، میزبان ۲ بازی اول در برزیل هستند. آتزوری و سلسائو، تنها تیم‌های جهان هستند که در هر ۲۴ دوره قبلی لیگ جهانی حاضر بوده‌اند و در مجموع ۱۷ مدال طلا را به نام خودشان ثبت کرده‌اند. ایران و لهستان، دیگر تیم‌های این گروه هستند که بازری‌های خود را در مرحله بین قاره‌ای یک هفته دیرتر شروع می‌کنند.

در گروه B بلغارستان که به تازگی با تیم ملی ایران در دیدارهایی دوستانه روبرو شد، میزبان آمریکاست.

در گروه C استرالیا میهمان بلژیک است و شاگردان خولیو ولاسکو در شهر «مندوزا»ی آرژانتین، میزبان تیم ملی فرانسه هستند. فرانسه یکی از حریفان ایران در مسابقات قهرمانی جهان ۲۱۰۴ در لهستان است.

در آخرین بازی این هفته، آلمان از تیم ملی ژاپن پذیرایی می‌کند. ویتال هاینن، سرمربی بلژیکی تیم ملی آلمان گفته که آخرین بار با ژاپنی‌ها در سال ۱۹۸۹ بازی کرده‌ و اگر چه این تیم آسیایی،‌مربی و بازریکنان جدید دارد اما نحوه بازی آنها چندان تغییر نکرده است.

تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی خود در مرحله بین قاره‌ای لیگ برتر والیبال، روزهای نهم و یازدهم خرداد میهمان آتزوری است.

تسنیم

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو