کد خبر: 2318

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۴ - ۵:۰۴

لقمانپور: طرح هادی در ۶۰ روستای نکا اجرا می شود

  به گزارش شرق پرس، غلامعلی لقمانپور در جلسه شورای مسکن شهرستان در فرمانداری نکا با اشاره به اجرای طرح هادی در ...

 

رئیس بنیاد مسکن نکا از اجرای طرح هادی در ۶۰ روستای شهرستان خبر داد.

 

به گزارش شرق پرس، غلامعلی لقمانپور در جلسه شورای مسکن شهرستان در فرمانداری نکا با اشاره به اجرای طرح هادی در روستاهای شهرستان اظهار داشت: شهرستان نکا دارای ۱۲۵روستا در بخش هزار جریب و مرکزی است ؛که از این تعداد در ۶۰ روستا تاکنون طرح هادی اجرا شده است.

وی هدف از اجرای طرح هادی در روستاها را ساماندهی ، اصلاح بافت های فرسوده ، توسعه و پیشرفت روستاها برشمرد.

رئیس بنیاد مسکن نکا اضافه کرد: در سال جاری ۳۰ طرح هادی در ۳۰روستای دیگر شهرستان در دست اقدام است که با تخصیص اعتبار این امر تسریع می یابد.

لقمانپور با بیان اینکه اولویت اجرای طرح های هادی در روستاها بر تعداد خانوارها ساکن بوده است تصریح کرد: در حال حاضر اولویت اجرای طرح هادی بر میزان برخورداری روستاها از خدمات و قشر کم درآمد است به طوریکه روستاهای کمتر برخوردار از خدمات در اولویت اجرای طرح قرار دارند.

رئیس بنیاد مسکن نکا ادامه داد: باید جهت بهبود و پیشرفت روستاها و همچنین تسهیل و تسریع در امر طرح هادی فرهنگ مشارکت مردمی را در روستاها همگانی کنیم.

لقمانپور مشارکت مردم ، دهیارها و شورای روستاها را از جمله اولویت های بنیاد مسکن شهرستان به منظور اجرای طرح هادی در روستاها عنوان کرد.

گفتنی است شهرستان نکا با جمعیتی بالغ بر ۱۱۰ هزار نفر و ۱۲۵روستا در بخش مرکزی و هزار جریب در شرق مازندران واقع شده است./مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو