کد خبر: 15975

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۵

سرپرست پلیس راه مازندران

لغزنده بودن محورهای مواصلاتی مازندران

تیتر 3: محمدرضا خسرویان سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد خودروها در محورهای مواصلاتی مازندران هم اکنون به‌صورت عادی و روان است، از رانندگان خواست ...

تیتر ۳: محمدرضا خسرویان سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد خودروها در محورهای مواصلاتی مازندران هم اکنون به‌صورت عادی و روان است، از رانندگان خواست به دلیل بارانی و لغزنده بودن جاده ها با بستن کمربند ایمنی و همراه داشتن تجهیزات زمستانی موارد ایمنی را رعایت کنند. 

وی به مه‌آلود بودن ارتفاعات گدوک محور سوادکوه اشاره کرد و افزود: با توجه به برفی بودن حاشیه ارتفاعات محورهای مواصلاتی استان لازم است رانندگان با احتیاط کامل تردد کنند.

سرپرست پلیس راه مازندران به اعمال محدودیت‌های ترافیکی امروز و فردا در محورهای مازندران اشاره کرد و افزود: تردد انواع تریلر به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ روز جمعه ۱۹ آذر ماه از قائم‌شهر به تهران و بالعکس ممنوع است.

خسرویان با اعلام اینکه تردد انواع تریلر همچنان از محور هراز ممنوع است، گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ روزهای پنج‌شنبه ۱۸ و جمعه ۱۹ آذر ماه از این محور ممنوع است.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۳ روز جمعه از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

سرپرست پلیس راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، گفت: توصیه پلیس به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

خسرویان افزود: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است./باشگاه خبرنگاران جوان

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو