کد خبر: 17096

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۸:۵۵

نماینده ولی فقیه در مازندران مطرح کرد:

لزوم بهره گیری از ظرفیت های اقتصاد مقاومتی برای توسعه مازندران

تیتر 3 » نماینده ولی فقیه در مازندران، با اشاره به توانمندی‌های مازندران برای توسعه برلزوم بهره گیری از ظرفیت‌های اقتصاد مقاومتی برای رسیدن به این هدف تاکید کرد.

طبرسی

به گزارش تیتر ۳ » آیت الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نمازجمعه ساری با اشاره به قابلیت‌های مازندران در حوزه گردشگری و اقتصادی خواستار بهره گیری از ظرفیت اقتصاد مقاومتی برای توسعه این بخش‌ها شد.

وی همچنین به خسارت بالای برف به بخش کشاورزی و مرکبات استان اشاره و اضافه کرد: مسئولان باید تدبیر اساسی برای جبران خسارات وارده بیاندیشند زیرا کشاورزان متحمل خسارات فراوانی شده‌اند و لازم است دولت و مسئولان برای جبران خسارات سرمازدگی به محصولات سریعاً اقدام داشته باشند.

طبرسی همچنین با بیان اینکه موج بیداری اسلامی و مقاومت کشورهای اسلامی را فراگرفته است، آزادی حلب را مدیون رشادت‌های شهدای مدافع حرم دانست و گفت: این جانثاری ها سبب شده تا حلب از وجود داعش و استکبار پاک شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران در بخشی از سخنانش با گرامیداشت مناسبت‌های پیش رو، درباره تأسیس نهاد مقدس حفاظت سپاه فرودگاه گفت: این نهاد در حفاظت و امنیت پروازها و مسافران نقش بسزایی داشته است.

وی همچنین روز سوادآموزی را گرامی داشت و گفت: این نهاد در امر ریشه کنی بیسوادی و سوادآموزی نقش خوبی ایفا کرده است و باید با همت مردم و مسئولان بیسوادی جامعه هدف به صفر برسد.

امام جمعه ساری بر لزوم توجه به آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد و خواستار آموزش مباحث دینی و تربیتی در مدارس شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو