کد خبر: 2365

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۵

قیمت آپارتمانهای زیر ۵۰ متر تهران + جدول

  شرق پرس: طی سال های اخیر بازار مسکن با افزایش قابل توجه قیمت ها رو به رو بوده و بر همین اساس ...

 

با آغاز سال ۹۳ همچنان رکود در بازار مسکن حاکم است و متقاضیان خرید مسکن در انتظار افت قیمت مسکن هستند و این در شرایطی است که بسیاری از کارشناسان از افزایش قیمت مسکن در آینده ای نزدیک خبر داده اند.

 

 

شرق پرس: طی سال های اخیر بازار مسکن با افزایش قابل توجه قیمت ها رو به رو بوده و بر همین اساس تقاضا برای خرید مسکن کاهش و متقاضیان در بازار اجاره مسکن افزایش یافته است.

اما در سال گذشته قیمت مسکن با افت قابل توجهی رو به رو شد و متقاضیان به دنبال افت قیمت بیشتر بودند و مالکان نیز حاضر به فروش مسکن با قیمت های موجود نبودند و این موضوع موجب افزایش رکود در بازار شد.

با آغاز سال ۹۳ همچنان رکود در بازار مسکن حاکم است و متقاضیان خرید مسکن در انتظار افت قیمت مسکن هستند و این در شرایطی است که بسیاری از کارشناسان از افزایش قیمت مسکن در آینده ای نزدیک خبر داده اند.

 در همین رابطه حسام عقبایی رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران در گفت و گو با نامه نیوز گفته است در بهار ۹۳ ما خیلی شاهد تغییر در قیمت نیستیم و ثبات بازار را داریم اما تقریبا از تابستان شاهد افزایش حجم معاملات خواهیم بود و امیدوار هستم رونمایی طرح های مختلف از طریق وزارت راه و شهرسازی از موجبات پیشگیری و جلوگیری از افزایش قیمت شود. اگر دولت نتواند از طرح های خود رونمایی کند با توجه به گران شدن تراکم، افزایش قیمت مصالح ساختمانی و تورم و هدفمندی یارانه ها و همچنین افزایش دستمزد کارگران، از تیرماه شاهد افزایش قیمت مسکن به صورت شیب ملایم هستیم.

اما در سال های اخیر افزایش قیمت مسکن موجب شده تا مردم از خرید خانه با متراژ بالا منصرف شده و به سمت بازار مسکن هایی با متراژ پایین تر بروند و این موضوع باعث شده تا رکود در بازار خانه های متراژ کمتر باشد.

هم اکنون در شرایطی که بازار مسکن در رکود به سر می برد و بسیاری از کارشناسان اعلام کرده اند بهترین فرصت برای خرید مسکن فرا رسیده است و متقاضیان نباید این فرصت را از دست بدهند./نامه

در جدول زیر قیمت خانه های با متراژ کمتر از ۵۰ متر در تهران آمده است:

 

منطقه

متراژ

قیمت(تومان)

میرداماد

۳۵

۳۳۲,۵۰۰,۰۰۰

گلبرگ غربی

۴۸

۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰

تهرانپارس

۴۴

۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰

نظام آباد

۵۰

۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰

پیروزی

۴۳

۱۰۹,۶۵۰,۰۰۰

آیت الله کاشانی

۴۹

۱۸۱,۳۰۰,۰۰۰

نامجو

۴۷

۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰

شهرزیبا

۴۸

۲۶۴,۰۰۰,۰۰۰

شمس آباد

۵۰

۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰

شهران

۵۰

۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰

سهروردی شمالی

۴۹

۳۹۲,۰۰۰,۰۰۰

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو