کد خبر: 26745

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۴

قهرمانی مقتدرانه حسن یزدانی در بازی های کشورهای اسلامی

تیتر 3 » فوق ستاره کشتی آزاد ایران و جهان که پس از المپیک یک وزن بالا آمد توانست مدال کشورهای اسلامی را هم در وزن جدید برای خود کند و تمام رقبای را با اختلاف 10 امتیاز مغلوب کرد.

به گزارش تیتر ۳ » در وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل بهادر کودیروف از تاجیکستان با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل شریف شریف اف دارنده مدال طلا و برنز المپیک و قهرمان جهان از آذربایجان با نتیجه ۱۱ بر صفر به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار و در یک مبارزه زیبا با نتیجه ۱۱ بر صفر سلیم یاشار دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۶ و نقره و برنز جهان از ترکیه را شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

تغییر وزن حسن یزدانی از ۷۴ به ۸۶ کیلوگرم با نگرانی هایی رو به رو بود که شاید او در وزن جدید اقتدار گذشته را نداشته باشد اما او در این مسابقات با اینکه بهترین های جهان حضور داشتند در تمام مبارزات خود با امتیاز عالی برنده میدان شد تا نشان دهد او در این وزن هم مدعی اول برای المپیک بعدی خواهد بود.

حسن یزدانی در نهایت با جردن باروز در ۷۴ کیلوگرم نتوانست فرصت مبارزه پیدا کند اما از حالا همه برای جدال او و عبدالرشید سعدالله‌اف روس لحظه شماری می کنند، دیداری که دو ابر قدرت را رو در روی هم قرار خواهد داد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو