کد خبر: 17795

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۵

با درخشش پیام سلیمانی مقدم :

قهرمانی مازندران در مسابقات کاراته ناجا / مدال ها درو شد

تیتر 3 » در پایان تیم مازندران و یگان ویژه ناجا به ترتیب در بخش کاراته کنترلی و آزاد به مقام قهرمانی دست یافتند. پیام سلیمانی مقدم، میلاد تیغی و محمدرضا قنبرپور در این رقابت ها طلایی شدند

کاراته ناجا

به گزارش تیتر ۳ » رقابت های کاراته قهرمانی کارکنان پایور و وظیفه ناجا با حضور بیش از ۳۰۰ ورزشکار در قالب ۴۱ تیم در دو بخش کنترلی و آزاد به میزبانی قم برگزار شد.

مسابقات در مجموعه ورزشی نخلستان استان قم برگزار گردید که در پایان تیم مازندران و  یگان ویژه ناجا به ترتیب در بخش کاراته کنترلی و آزاد به مقام قهرمانی دست یافتند.

در کاراته کنترلی تیم کاراته فرماندهی انتظامی استان مازندران با کسب دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های فرماندهی انتظامی استان قم و یگان مالک اشتر اراک به ترتیب دوم و سوم شدند.

در این پیکارها پیام سلیمانی مقدم، میلاد تیغی و محمدرضا قنبرپور طلایی شدند، کاوه قادری از ساری نقره گرفت و ایمان پاکزاد از قائمشهر به مدال برنز دست یافت که کیفیت مناسبی از حیث فنی داشتند.

در کاراته آزاد هم تیم مازندران سوم شد و یک طلا و دو برنز گرفت. عباس عسگریان طلایی شد و عماد نصیری و داریوش پولادی به برنز دست یافتند.

کاراته ناجا

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو