کد خبر: 11123

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۵

دسته برتر بزرگسالان کشور؛

قهرمانی دسته برتر به نوشاد عالمیان رسید

تیتر 3 » دیدار نهایی مسابقات تنیس روی میز دسته برتر بزرگسالان کشور دقایقی پیش به پایان رسید و نوشاد عالمیان توانست به مقام قهرمانی دست یابد.

نوشاد عالمیان

به گزارش تیتر ۳، مسابقات تنیس روی میز دسته برتر بزرگسالان کشور در مجموعه ورزشی انقلال آکادمی تنیس روی میز آغاز شده بود در نهایت با قهرمانی چهره مازندرانی و سرشناس تنیس روی میز کشور، نوشاد عالمیان به پایان رسید.

دیدار پایانی بین دو بازیکن سرشناس کشور، مهران احدی و نوشاد عالمیان برگزار گردید که در نهایت و بعد  از برگزاری ۵ گیم از مسابقه، این نوشاد عالمیان بود که توانست با نتیجه ۴ بر ۱ از سد حریف خود عبور کند تا به عنوان قهرمان این مسابقات خود را معرفی نماید.

نوشاد عالمیان با این پیروزی نشان دادکه هنوز می تواند بهترین پینگ پنگ باز کشور باشد و مرحله افت خود را پشت سرگذاشته و می تواند هم چون گذشته حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشد.

نوشاد در این مسابقات ۷ دیدار برگزار نمود که در تمامی بازی ها به پیروزی رسید که مهم ترین بازی او در مرحله نیمه نهایی و در برابر برادرش نیما بود که توانست این بازیکن را هم با نتیجه ۴ بر صفر شکست دهد تا قدرت خود را به رخ حریفان بکشاند.

دیدار رده بندی نیز در حال حاضر بین افشین نوروزی و نیما عالمیان در حال برگزاری است تا مقام سوم این مسابقات نیز مشخص شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو