کد خبر: 8825

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۷

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خبر داد:

قطعی ۱۰ درصدی خطوط برق مازندران/ وارد آمدن خسارت ۸۰۰ میلیون تومانی

تیتر3: مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: حدود 10 درصد خطوط اصلی شرکت توزیع برق مازندران براثر رگبار شدید، باراش باران و باد از شب ...

تیتر۳: مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: حدود ۱۰ درصد خطوط اصلی شرکت توزیع برق مازندران براثر رگبار شدید، باراش باران و باد از شب گذشته با شکل قطعی مواجه شد.

قاسم شهابی با بیان اینکه همکاران شرکت توزیع برق مازندران از بامداد امروز در حال رفع مشکل قطعی برق مناطق مختلف هستند، اضافه کرد: تا ساعت ۱۰ صبح امروز تمام خطوط اصلی برق برقرار شده و حالت عادی پیدا کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران ادامه داد: همچنین به‌دلیل وزش باد شدید و بارش باران شاهد خساراتی از جمله پارگی سیم و سقوط ترانس برق بودیم که این مشکلات نیز برطرف شده است.

وی یادآور شد: براساس برآورد اولیه از شب گذشته تاکنون بر اثر باد و باران حدود ۸۰۰ میلیون تومان خسارت بر شبکه توزیع برق مازندران وارد شده است.

شهابی با تأکید بر همکاری مردم همانند گذشته با شبکه توزیع برق مازندران، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در زمان طوفان و بارش شدید برق را قطع و پس از فروکش کردن طوفان دوباره برق وصل می‌شود درخواست ما از مردم این است همانند گذشته صبوری به خرج دهند.

وی در پایان گفت: مردم در صورت مشکلاتی از جمله قطعی برق، پارگی سیم و سقوط ترانس مراتب را از طریق خط ۱۲۱ به ما اطلاع دهند تا سریعاً نسبت به رفع مشکل اقدام شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو