کد خبر: 13105

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۶

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس:

قرار گرفتن در مسیر ولایت از دغدغه‌های شهدا بوده است

تیتر 3 » نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: قرار گرفتن در مسیر ولایت از دغدغه‌های شهدا بوده است.

به گزارش تیتر ۳ » حجت‌الاسلام علی شیرازی، پنج‌شنبه شب در یادواره ۳۵شهید مدافع حرم مازندران و پنج شهید روستای حاجی محله نکا اظهار کرد: شهدای ما مصداق آیه عندربهم یرزقون هستند که با سعادت خود از نعمت‌های خداوند روزی می‌خورند و در بارگاه الهی قرب و منزلت والا دارند.

وی افزود: شهدا و رزمندگان همواره برای دفاع از اسلام و ارزش‌های انقلاب آماده‌اند و دست از آرمان‌های خود برنمی‌دارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس ادامه داد: در طول هشت سال دفاع مقدس فرزندان ما جانانه در برابر دشمنان ایستادند و قد علم کردند و با دستان خالی، افتخارات بزرگ برای ما رقم زدند که این اقتدار ما در گرو توکل بر خدا، ولایت مداری و اتحاد بوده است.

این مسؤول گفت: امروز هم مدافعان حرم در مقابل زیاده خواهی‌های کفر و برای دفاع از اسلام جانانه ایستاده‌اند و مقابله می‌کنند.

شیرازی افزود: شهدا با اطاعت از ولی امر مسلمین جهان، انقلاب را به تمام جهان صادر کردند و در ادامه راه هم با دفاع از مظلومان جهان و تبعیت از ولایت، این انقلاب به سراسر دنیا صادر می‌شود.

وی یادآور شد: شهدا در دفاع از مرزهای اسلام، تنها به جغرافیای سرزمینی خود اکتفا نکردند بلکه با اطاعت از رهبری و ولی فقیه، در مرزهای سوریه برای مقابله با کفر، داعش، تکفیری ها و… وارد میدان کار و زار شدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس کشور همچنین اضافه کرد: ما هرچه داریم از برکت وجود شهدا، ولایت‌مداری و عزت‌آفرینی آنان است که موجب استقلال همه جانبه کشور شده و دست ایادی کفر را از مملکت کوتاه کردند.

این مسؤول افزود: مردم در پای ارزش‌ها و آرمان‌های این انقلاب ایستاده‌اند و تقدیم شهدای گرانقدر در انقلاب، دوران دفاع مقدس و اکنون در جبهه‌های حمایت از اسلام و مسلمین بیانگر این مسأله است.

شیرازی در پایان با تأکید بر ولایت‌مداری و در خط ولایت بودن، گفت: قرار گرفتن در مسیر ولایت از دغدغه‌های شهدا بوده است که در وصیت‌نامه‌های آنان سفارش شده است و اکنون هم باید با قرار گرفتن در مسیر ولایت و شهدا، از کانون فتنه دشمن دور شده و با شناختن نفوذ دشمن بر او غلبه کنیم.

به گزارش فارس، در این مراسم از تمبر یادبود شهدای مدافع حرم مازندران و تمبر اختصاصی پنج شهید روستای حاجی محله نکا با حضور خانواده‌های شهدا، مسؤولان استانی و شهرستانی و مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه در حسینیه روستای حاجی محله نکا رونمایی شد.

منبع  » فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو