کد خبر: 6986

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۷:۵۰

بهداد سلیمی

قرار ما المپیک ۲۰۲۰

بهداد سلیمی پس از آنکه توانست رکورد جهان و المپیک را در یک ضرب بزند، در دو ضرب حرکاتش به طور بسیار عجیب و مشکوکی مورد تایید هیات ژوری قرار نگرفت تا به نوعی مدال طلایی که در مشتش بود را از وی بگیرند. صحبت های بهداد سلیمی را از دست ندهید.

بهداد سلیمی

به گزارش تیتر۳، “مطمئنا تلخ ترین صحنه المپیک ۲۰۱۶ برای ایرانی ها لحظه ای است که بهداد سلیمی موفق شد در حرکت دو ضرب وزنه را بالای سر ببرد و با سه چراغ سفید مواجه شد اما هیات ژوری این حرکات را تایید نکردند تا به نوعی بزرگترین حق خوری برای بهداد سلیمی و البته ایرانی ها اتفاق بیفتد. اتفاقی که واکنش اقشار مختلف مردم، ستاره های هنر و ورزش و حتی سیاستمداران را در پی داشت. حال ایرانی ها همه پشت بهداد سلیمی هستند تا بتواند حقش را ۴ سال دیگر در المپیک ۲۰۲۰ توکیو بگیرد.بهداد سلیمی
بهداد سلیمی  درباره المپیک، ناداوری و برخورد مردم بعد از ورودش به ایران صحبت کرد. این گفت و گو را از دست ندهید.

المپیک خوب نبود
راستش را بخواهید المپیک اصلا برای من خوب نبود، همه دیدند حق من را چگونه خوردند و نمی دانم دراین مورد چه بگویم، طبیعتا اصلا المپیک خوبی برای من نبود و نتوانستم به هدفم برسم.

می خواستم با دو حرکت قهرمان شوم
راستش را بخواهید من به دلیل مصدومیت زانویم می خواستم با مهار وزنه ۲۴۵ و سپس ۲۵۲ مدال طلایم را تضمین کنم، چرا که با حرکت سوم احتمال تشدید مصدومیت زانویم زیاد بود و نمی خواستم به آنجا کشیده شود، بدن خودم را به خوبی می شناختم و نمی خواستم روی زانویم ریسک کنم.

حق خوری واضح بود
همانگونه که همه دیدند حق خوری واضح بود، ما هرچه می گفتیم چه خطایی به ما داده اید تنها جوابی که می شنیدیم ” متاسفم” بود. من و آقای انوشیروانی نزد آقای آیان رفتیم و ایشان می گفت من می دانم حق با شماست ما نمی توانم کاری کتم. من نمی دانم رئیس فدراسیون جهانی می داند و کاری نمی کند چه کسی بایدکاری را انجام بدهد.

یزدانی را به خوبی درک می کنم
چند دقیقه پیش رضا یزدانی کشتی گیر کشورمان نیز بازهم با رای داور شکست خورد، در حالی که حق با ایران بود. من به خوبی حس و حال او را درک می کنم. به نظر من باید کرسی های بین المللی حساس و قوی را برای کشورمان ایجاد کنیم، موضوعی که اکنون کمبودش باعث این اتفاقات می شود.

از مردم، دکتر روحانی و دکتر ظریف ممنونم
بعد از اینکه به ایران آمدم برخوردها با من عالی بود، مردم بهترین قاضی ها هستند و همه اتفاقات را به ریز رضد می کنند. ممنونم از آنها که من را حمایت کردند و این موضوع تلخ را کمی برایم قابل هضم کردند. از پیام های آقایان روحانی و ظریف ممنونم که نشان داد دولت و این مملکت تا چه اندازه برایش ورزشکاران اهمیت دارند و این پیام ها برای من بسیار ارزشمند بود.

قرار ما المپیک ۲۰۲۰!
من تصمیم داشتم پس از اینکه طلا را در المپیک بگیرم از وزنه برداری خداحافظی کنم اما این اتفاق نیفتاد. می مانم و حقم را می گیرم. تمام تلاشم را خواهم کرد تا در المپیک بعدی این اتفاق را جبران کنم، من حقم را بازهم می گویم باید از آنها بگیرم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو