کد خبر: 7538

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۷:۵۳

قدردانی اعضای شورای شهر و شهردار ساری از بهداد سلیمی و محمدرضا براری + تصاویر

و تن از اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار ساري از ملي پوشان مازندراني وزنه برداري كشورمان در المپيك ريو قدرداني كردند.

شهرداری و قدردانی از بهداد سلیمی

بهداد سلیمی و محمدرضا براری ملی پوشان تیم ملی وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران با حضور در عمارت شهرداری ساری با مهدی عبوری شهردار و سعید نجاریان و سید مسعود مدینه اعضای شورای شهر مرکز استان دیدار کردند.

بهداد سلیمی وزنه بردار فوق سنگین کشورمان در این دیدار صمیمی خاطره تلخ بی عدالتی صورت گرفته توسط داوران مسابقات در حق وی را بازگو کرد.

نجاریان: بازپس گیری حق سلیمی در آینده ضروری است/ آماده حمایت از براری هستیم

سعید نجاریان عضو ورزشی شورای اسلامی شهر ساری نیز در این دیدار با ابراز تأسف از ناداوری های آشکار صورت گرفته در حق بهداد سلیمی در مسابقات المپیک ریو این اتفاق را مایه ننگ فدراسیون بین المللی وزنه برداری دانست و بر ضرورت پیگیری و بازپس گیری حقوق از دست رفته در میادین حساس آینده شد.

نجاریان همچنین حضور محمدرضا براری وزنه بردار ساروی تیم ملی کشورمان در المپیک ریو را به وی تبریک گفت و از اعلام آمادگی شورای شهر ساری برای حمایت از این ورزشکار برای رقابت های پیش رو در سالهای آتی خبر داد.

عبوری شهردار ساری نیز در این نشست گفت: همه به وضوح دیدند که حق بهداد سلیمی فقط مدال طلای المپیک بود و چیزی غیر از این نبود. سلیمی در باور ما یک قهرمان واقعی است. وی همچنین در سخنانی محمدرضا براری را به جهت حضور آبرومندانه اش در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو ستود.

گفتنی است، مهندس حمید فرزانه و مصطفی طاهری معاونین شهردار ساری نیز حضور داشتند.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو