کد خبر: 3031

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۴

قتل فجیع راننده آژانس/ قاتل دستگیر شد

شرق پرس: وی ادامه داد : ماموران پلیس آگاهی اشکذر با انجام تحقیقات توانستند ردپایی از فرد تماس گیرنده پیدا کنند. ولیکن با ...

 

سرهنگ فهرجی فرمانده انتظامی اشکذر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام فقدانی مردی ۵۲ ساله، راننده آژانس و همینطور تماس جوانی ناشناس به خانواده مرد مفقود شده با این مضمون که از طریق پلیس پیگیری کار نباشید احتمال ربایش و قتل متصور شد و ماموران انتظامی شهرستان اقدامات خود را در این خصوص آغاز کردند.  
 

شرق پرس: وی ادامه داد : ماموران پلیس آگاهی اشکذر با انجام تحقیقات توانستند ردپایی از فرد تماس گیرنده پیدا کنند. ولیکن با توجه به فرار قاتل به سمت استان سیتان و بلوچستان بلافاصله هماهنگی لازم جهت دستگیری قاتل با ماموران پلیس کرمان به عمل آمد.
 
حسینی با اذعان به این موضوع که ماموران پلیس کرمان قاتل فراری را در اتوبوس مسافر بری شناسایی و دستگیر کردند افزود: بادلالت وی به اداره آگاهی شهرستان اشکذر متهم با رویارویی با مدارک و مستندات لب به اعتراف گشود و به قتل راننده آژانس به دلیل یک کینه قدیمی اعتراف کرد.
 
سرهنگ حسینی ادامه داد: با حضور مقام قضایی و پزشکی قانونی جسد مقتول که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود، داخل باغی در اطراف شهرستان اشکذر از زیر خاک بیرون آورده شد.
 
گقتنی است، قاتل جهت سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

 

/انتهای خبر

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو