کد خبر: 4766

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۳

قتل دختر جوان با ضربه تبر ناپدری

شرق پرس: صبح روز گذشته ماموران کلانتري خواجه ربيع مشهد در تماس با قاضي ويژه قتل عمد، از وقوع جنايتي هولناک در منطقه ...

 

دختر ۱۹ساله, در پی نجات مادرش از کتک کاری ناپدری اش، قصد میانجی گری داشت که با ضربه تبر مرد معتاد به قتل رسید.

شرق پرس: صبح روز گذشته ماموران کلانتری خواجه ربیع مشهد در تماس با قاضی ویژه قتل عمد، از وقوع جنایتی هولناک در منطقه «مهرمادر» مشهد خبر دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی موحدی راد در منزل مسکونی محل جنایت بررسی ها در این باره آغاز شد. جسد مربوط به دختری حدود ۱۹ساله بود که اوایل بامداد با ضربه تبر کشته شده بود.

 مادر این دختر به مقام قضایی گفت: مدتی قبل مرد معتادی که حدود ۳۳سال دارد مرا به عقد موقت خود درآورد اما او همیشه حقوق ماهیانه ای را که پس از مرگ همسرم دریافت می کردم برای تامین هزینه های اعتیادش از من طلب می کرد.

 این زن ۴۸ساله مدعی شد: ساعت حدود ۲ بامداد بود که او از روی در وارد منزلم شد من و دخترم خواب بودیم که هراسان از خواب پریدیم و او درحالی که ضرباتی به سروصورتم می زد مرا به داخل اتاق کشید در همین حال دخترم بین ما قرار گرفت تا او مرا کتک نزند که ناگهان همسرم تبر را برداشت و با آن ضربه ای به سر دخترم زد که او در دم جان سپرد.

 این زن در ادامه اظهاراتش گفت: شب قبل از این حادثه نیز او با آب جوش صورتم را سوزانده بود تا پول هایم را بگیرد او پس از ارتکاب جنایت با برداشتن پول ها و مدارک من متواری شد.

گزارش خراسان حاکی است: به دستور قاضی موحدی راد، تحقیقات پلیس برای دستگیری ضارب فراری آغاز شد و جسد دختر جوان نیز برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو