کد خبر: 29937

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۱

قاسم سلیمانی در مرز ترکیه

به گزارش تیتر 3 » بنا به ادعای سی ان ان ترک قاسم سلیمانی هم اکنون در منطقه مرزی بین ترکیه، عراق و سوریه در ...

به گزارش تیتر ۳ » بنا به ادعای سی ان ان ترک قاسم سلیمانی هم اکنون در منطقه مرزی بین ترکیه، عراق و سوریه در شمال غرب استان نینوا در حال هدایت نیروهای شیعه حشد الشعبی عراق است.

: وب سایت شبکه خبری سی ان ان ترک در خبری مدعی حضور قاسم سلیمانی در کنار نیروهای شیعه “حشد الشعبی” عراقی در مرز عراق و سوریه شد.
 
قاسم سلیمانی در مرز ترکیه

این وب سایت خبری با انتشار دو عکس جدید مدعی شد این تصاویر متعلق به قاسم سلیمانی و طی روزهای اخیر در مرز عراق و سوریه و در کنار نیروهای حشد الشعبی گرفته شده است.

 
قاسم سلیمانی در مرز ترکیه

به نوشته این گزارش قاسم سلیمانی و نظامیانی از سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران در حال هدایت نیروهای شیعه حشد الشعبی عراق برای به دست گرفتن کنترل مناطق غربی استان نینوا و مرز سوریه و عراق هستند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 15551

کل نظرات :1

  • علیرضاعبادی

    تاریخ : ۱۰ - خرداد - ۱۳۹۶

    به نازمت فرمانده به نازمت مرد ایران زمین به نازمت که داستانهای افسانه ای ایران زمین در و جودت تلئلو پیدا کرده تا دشمنان بدانند ایران در مردانگی تک و در مرد پروری تک تر به کوری چشم بد خواهان به امید پیروزیت ای مرد خدا می داند نامت را که می شنوم یا می خوانم حاضرم خداوند از جان من و زن و فرزندم بکاهد به جانت بیفزاید والله با زبان روزه این را قسم می خورم و ای کاش این گونه نصیبمان شود


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو