کد خبر: 20814

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۰

قاسمی: به کشتی در شرایط سخت عادت دارم

تیتر 3 » دارنده مدال نقره و برنز گفت: کشتی من برابر حریف آمریکایی بسیار حساس شده بود و سعی کردم در طول مبارزه حریف را مدیریت کنم.

کمیل قاسمی
به گزارش تیتر ۳ » کمیل قاسمی درباره قهرمانی تیم‌ ‌ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی ۲۰۱۷ کرمانشاه، اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که با کسب عنوان قهرمانی توانستیم جواب خوبی به حمایت‌های با شکوه مردم کرمانشاه از کشتی‌گیران ایران داشته باشیم.  مردم کرمانشاه واقعا حمایت بی دریغی داشتند و تشکیل صف‌های طولانی پشت درهای استادیوم ورزشی نشان دهنده عشق زیاد آنها به رشته کشتی است و خوشحالم که با پیروزی برابر آمریکا و کسب عنوان قهرمانی دل آنها را شاد کردیم.
 
 
دارنده مدال نقره  المپیک ۲۰۱۶ ریو ، درباره کشتی حساسش مقابل حریف آمریکایی که منجر به قهرمانی تیم‌ ‌ملی کشتی ایران شد، گفت‌: کشتی بسیار حساسی داشتم و کار در آن شرایط مقداری برای کشتی‌گیر سخت می‌شود، اما سه، چهار سالی است که در این شرایط کشتی گرفته‌ام و به خوبی با زیر و بم آن آشنا هستم. در طول مبارزه تمام تمرکزم بر این بود که اشتباهی نکنم و نگذارم که حریف کشتی را در دست بگیرد. خدا را شکر به خوبی توانستم حریف را مدیریت کنم و نتیجه‌ای که به دنبال آن بودم را به دست بیاورم.
 
 
وی در ادامه و با تاکید بر این که  کسب عنوان قهرمانی کوچک‌ترین جواب برای حمایت‌های مردم ایران و مخصوصا کرمانشاه بود، خاطر نشان کرد: تا حدی استرس داشتم چرا که قهرمانی ایران به نتیجه‌ کشتی من گره خورده بود، اما عزم‌ام را جزم کردم تا باز هم از تجربیاتم استفاده کنم و بدون کوچک‌ترین اشتباهی حریف را شکست دهم چرا که کشتی در چنین شرایطی سخت‌تر می‌شود و ممکن است کوچک‌ترین اشتباه باعث شکست شود.
 
 
قاسمی درباره علت عملکرد ضعیف حسن یزدانی مقابل حریف آمریکایی و ضربه فنی در این مبارزه، اظهار کرد: یزدانی یکی از برترین کشتی‌گیران ایران محسوب می‌شود که در عین جوانی توانسته طلای  المپیک را بر سینه بزند.  او تازه به وزن جدید آمده است و مطمئنا در این وزن بهتر عمل خواهد کرد.
 
 
دارنده مدال نقره  المپیک ۲۰۱۶ ریو در پایان  خاطر نشان کرد: از این که توانستیم برای ششمین بار متوالی جام قهرمانی را بالای سر ببریم و دل مردم را شاد کنیم بسیار خوشحال هستم. هیچ چیز بالاتر از خوشحال کردن مردم برای ما شیرین نیست و امیدوارم که بتوانیم با توجه به برنامه‌ریزی فدراسیون کشتی در آینده نیز افتخار آفرین باشیم و نتایج خوبی را به دست بیاوریم. خدا را شکر تیم قهرمان شد و من هم در این قهرمانی سهمی داشتم.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو