کد خبر: 1377

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۱

قادری: تشکیل ۹ کمیته در میاندرود برای رفاه حال مسافران نوروزی

  به گزارش شرق پرس، قادری روز شنبه در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان افزود: کمیته های 9 گانه ستاد، باید بگونه ای ...

 

فرماندار میاندرود گفت: برای تسهیل در پذیرایی و رفاه حال مسافران نوروزی ۹ کمیته از دستگاههای فرهنگی و اجرایی این شهرستان تشکیل شد.

 

به گزارش شرق پرس، قادری روز شنبه در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان افزود: کمیته های ۹ گانه ستاد، باید بگونه ای برنامه ریزی کنند تا مسافران حتی اگر برای دقایقی هم در شهرستان توقف دارند بتوانند از حضور در منطقه لذت ببرند.

وی با اشاره به رویکرد دولت تدبیر و امید و نیز ابلاغ دستورالعملهای ستاد خدمات سفر بیان کرد: کلیه دستگاه ها و نهادهای شهرستان بایستی نسبت به اجرای وظایف محوله جدیت لازم را داشته باشند.

وی خواستار همکاری ادارات شهرستان در تامین شرایط مناسب برای استقبال از میهمانان نوروزی شد و ادامه داد: ستاد خدمات سفرهای نوروزی برای فعالیت مناسب خود باید با دستگاه های اجرایی شهرستان هماهنگ شوند.

فرماندار میاندرود بر استقبال مناسب از مسافران در ایام نوروز تاکید کرد و گفت: در ورودی شهر سورک استقرار کمپ استقبال از مسافران در دستور کار قرار گیرد و امکانات لازم برای رفاه حال مسافران در این نقطه فراهم شود.

قادری افزود: تعطیلات نوروز طولانی ترین تعطیلات در طول سال بوده و بهترین فرصت را برای تفریح و مسافرت خانواده ها فراهم می آورد که ما باید شادابی و نشاط را برای این مسافران فراهم کنیم.

وی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان گفت: کلیه مدیران در ایام نوروز در حالت آماده باش باشند و در صورتی که مدیری در این ایام به مسافرت می رود باید نماینده ای تام الاختیار به دبیرخانه ستاد معرفی کند./ایرنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو