کد خبر: 1268

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ - ۷:۰۲

فیفا انگلیس را سفید پوش کرد

    به گزارش شرق پرس، تیم ملی انگلیس هم مانند چند کشور مطرح دیگر در دنیای فوتبال با درخواست فیفا ...

 

تیم ملی فوتبال انگلیس براساس درخواست فدراسیون جهانی فوتبال در رقابت‌های جام جهانی با پیراهن و شورت ورزشی یکرنگ به میدان خواهد رفت.

 

 

به گزارش شرق پرس، تیم ملی انگلیس هم مانند چند کشور مطرح دیگر در دنیای فوتبال با درخواست فیفا برای استفاده از لباس‌های تک‌رنگ در جام جهانی ۲۰۱۴ موافقت کرده است و از این رو لباس اصلی این تیم در جام جهانی همان لباس سنتی یکدست سفید سه‌شیر خواهد بود.

فیفا از فدراسیون‌های فوتبال کشورهای راه یافته به جام جهانی ۲۰۱۴ درخواست کرده جهت افزایش کیفیت تصاویر HD بازی‌های این تورنمنت از لباس‌هایی استفاده کنند که پیراهن و شورت آن یکرنگ باشد و به همین دلیل لباس اول مردان روی هاجسون در برزیل یکدست سفید خواهد بود، لباسی که مورد پسند بسیاری از مردم انگلیس نیست.

انگلیس در حالی خود را ملزم به قبول درخواست فیفا دانسته که برخی کشورهای دیگر مانند آلمان هم پیش از این درخواست فیفا پاسخ مثبت داده‌اند. لباس اصلی ژرمن‌ها پیش از این پیراهن سفید و شورت ورزشی مشکی بود اما آنها در جام جهانی از لباس‌های یکدست سفید استفاده خواهند کرد. تیم ملی اسپانیا نیز که پیش از این پیراهن قرمز و شورت ورزشی آبی استفاده می‌کرد، در جام جهانی از لباس‌‌های یکدست قرمز استفاده خواهد کرد.

با این حال کشورهایی هم بوده‌اند که به درخواست فیفا توجهی نکرده‌اند که مهم‌ترین آنها تیم ملی برزیل،‌ میزبان رقابت‌ها است که طبق معمول از پیراهن زرد و شورت ورزشی آبی استفاده خواهد کرد. تیم ملی فرانسه هم یکی دیگر از تیم‌هایی است که با لباس‌های ۲ رنگ به میدان می‌رود. پیراهن اصلی خروس‌ها در جام جهانی ۲۰۱۴ آبی و شورت ورزشی آنها سفید است. تیم ملی ایتالیا نیز یکی دیگر از این تیم‌ها است که با پیراهن لاجوردی و شورت سفید بازی خواهد کرد.

طبق گزارش رسانه‌‌های انگلیس در جهت برآورده کردن درخواست فیفا، اتحادیه فوتبال انگلیس و کمپانی تولید لوازم ورزشی نایکی برای تولید یک پیراهن یکدست سفید برای تیم ملی انگلیس در جام جهانی به توافق رسیده‌اند و این پیراهن قرار است در آخرین بازی دوستانه سه‌شیر پیش از جام جهانی که ماه می برابر پرو برگزار می‌شود به نمایش درآید.

افکار

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو