کد خبر: 26948

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۳

فناوری و تاثیر آن بر صنایع پوششی ساختمان

به گزارش تیتر 3 » همگام سازی فضا مورد نظر با استاندارد های روز نیاز به تجهیزات مناسب دارد گه باعث شود فضای کاملا شیک و مدرن با تمام تازه های معماری دنیا هم پایی کند و این مهم زمانی به ثمر می نشیند که ما مواد سنتی استفاده شده در ساختمان را حذف کنیم

پوشش های صنعتی ساختمانی

به گزارش تیتر ۳ » همگام سازی فضا مورد نظر با استاندارد های روز نیاز به تجهیزات مناسب دارد گه باعث شود فضای کاملا شیک و مدرن با تمام تازه های معماری دنیا هم پایی کند و این مهم زمانی به ثمر می نشیند که ما مواد سنتی استفاده شده در ساختمان را حذف کنیم و به جای آن از فناوری های روز برای بهبود محیط بهره بگیریم. در این مقاله قصد داریم تاثیر فناوری بر پوشش های ساختمانی و مسکن را بررسی کنیم؛ مثل همیشه با جذاب ۹۸ همراه باشید.

پوشش های صنعتی ساختمانی

پوشش های صنعتی ساختمانی

اپوکسی

یکی از پوشش های مناسب و کاربردی در کفپوش ها اپوکسی می باشد. کفپوش های زیادی در بازار وجود دارد که شما می توانید بعنوان نیاز از هریک از آز آنها استفاده کنید این کفپوش ها در رنگ ها و از مواد مختلف تولید می شود. این کفپوش ها بدلیل جنس بسیار مقاومی که بخاطر ترکیبات شیمیایی مخصوص شان دارند، برای بکارگیری در محیط هایی مثل سالن های ورزشی، کارگاه ها، کارخانه ها و همچنین منازل مسکونی بسیار مناسب می باشند.

اپوکسی

اپوکسی

این کفپوش اکثرا به روی سطوح سخت تولید شده از بتن و حتی تالار هایی که قبلا کفپوش های سنگی و موزائیک داشته اند مورد مصرف قرار می گردد، ولی در عین حال جهت سطح های فلزی نیز مناسب می باشد. خرید اپوکسی از جمله مواردی است که ما آن را حتما به شما پیشنهاد می دهیم تا علاوه بر برخورداری از کفپوشی مقاوم و با کیفیت، دکوراسیون خانه خود را نیز زیباتر کرده باشید.

نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که اگر قصد دارید از این کفپوش ها در محیط های درمانی یا کارگاهی و آزمایشگاهی استفاده کنید، می توانید درخواست دهید تا با اضافه شدن ترکیبات خاصی به مواد اولیه تشکیل دهنده کفپوش ها، کفپوشی مقاوم‌تر در برابر عوامل خارجی گوناگون داشته باشید.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

شرکت عکاظ

این شرکت در سیاست های آتی خود، بالا بردن رقابت و به روز شدن بازارها و محصولات، شرکت‌ها و سازمان‌ها را بر آن داشته که فعالیت‌های خود را بر تولیدات نوآورانه و مدرن و ‏توانمندی‌های مبتکرانه تمرکز کافی را داشته باشد که این امر نیاز به سرمایه‌گذاری در تحقیقات و ایجاد نوآوری‌های جدید می‌باشد را در خود گنجانده است. انجام ‏تحقیقات در سازمان‌ها به منظور تغییر و حرکت به سوی تحول و پیشرفت شکل می‌گیرد و فعالیت‌های تحقیق و توسعه ‎‏فرصت‌های کسب‌وکار نوپایی خلق کرده و یا کسب‌وکار فعلی سازمان را تغییر می دهد.

شرکت عکاظ

شرکت عکاظ

جدا از این مطلب می توان گفت که پیچیدگی‌های تکنولوژی و تحقیقات مبتنی بر ‏دانش و نیاز به نوآوری و پویایی، کسب‌وکار و بازار، شرکت‌ها و سازمان‌ها را بر این وا داشته است تا در نوع، کیفیت، حجم و مقیاس و سوی گیری ‏فعالیت‌هایشان تجدیدنظر کنند‎.‎ شرکت عکاظ خاورمیانه با استفاده از تیم متخصص و مجرب خود، مراحل تحقیق و توسعه شامل پیگیری و تحقیق در زمینه محصولات ‏و خدمات نوآورانه با سطح کیفیت بالاتر، کاربری‌های جدید و یا در جهت کم کردن هزینه‌ها با روش‌های علمی و تحقیقات کاربردی را برای دیگر ‏سازمان‌ها و شرکت‌ها به انجام خواهد رساند.

رنگ نما

یک پوشش الزامی برای تمام قسمت هایی که احتمال حریق یا حادثه وجود دارد می باشد. هر نوع پوشش که بر روی سطح نمای ساختمان انجام می شود رنگ یا پوشش نمای ساختمان نام گذاری می شد. فرق رنگ نمای ساختمان و پوشش نمای ساختمان در میزان ضخامت آن می باشد که ضخامت رنگ نمای ساختمان کروم و ضخامت سطح پوششی نمای ساختمان میلی متری است.

 

رنگ نمای آکریلیک یک ساختمان

رنگ نمای آکریلیک یک ساختمان

در ادامه در قالب این موضوع می توان گفت که اجرای کار زیر سازی به این دلیل است که ضخامت رنگ نما کم می باشد در نتیجه تمامی عوارض بر روی اندود سیمان را نمایش می دهد. پوشش نمای ساختمان به خاطر داشتن ضخامت میلی متری در زمان اعمال دارای پوششی خاص بوده و تمام عوارض زیر کار را خواهد پوشاند و دارای طرح خاصی می باشد و نیازی به ماستیک ندارد. لازم به ذکر است پوشش نمای ساختمان نسبت به رنگ نمای ساختمان مقاومت و عمر بیشتری دارد.

امیدواریم از مطالب ارائه شده در این مقاله استفاده کرده باشید و ما نیز توانسته باشیم اطلاعاتی مفید درباره پوشش های ساختمانی و تاثیر آن بر مسکن و خانه در اختیار شما قرار داده باشیم.

منبع: http://www.jazab98.ir

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو