کد خبر: 20704

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۴

مدیر عامل شرکت غله منطقه 2 کشور

فضای رسانه باید در ارتباط با مدیران اجرایی بدون واسطه و صمیمی تر باشد/نقد منصفانه سبب اصلاح امور می شود

به گزارش تیتر 3: جعفری مدیر عامل شرکت غله منطقه 2 کشور در حاشیه نمایشگاه مطبوعات مازندران در ساری و در بازدید از غرفه نشریه ...

به گزارش تیتر ۳: جعفری مدیر عامل شرکت غله منطقه ۲ کشور در حاشیه نمایشگاه مطبوعات مازندران در ساری و در بازدید از غرفه نشریه همولایتی و پایگاه خبری تحلیلی تیتر۳ در گفتگو با خبرنگار این رسانه در خصوص سطح کیفی نمایشگاه، گفت: نمایشگاه خوبی بوده و با علاقمندی خاصی از سوی نشریات، جراید، خبرگزاری ها دنبال شده است اما آن چه به عنوان خلا احساس می شود در حوزه تبلیغات میدانی و اطلاع رسانی عمومی بوده است.

 

وی با مثبت ارزیابی کردن حضور مسئولین در این نمایشگاه، گفت: حوزه اطلاع رسانی مهم است و مردم باید بدانند چه تعداد رسانه فعال در استان مازندران وجود دارد و از ظرفیت های این حوزه آگاه شوند.

 

مدیر عامل  شرکت غله منطقه دو کشور اظهار داشت: باتوجه به اینکه مانور خاص و تبلیغات موثری در این حوزه نشده است بهتر است خود رسانه های حاضر در این نمایشگاه تریبون و  مبلغ این نمایشگاه باشند. چرا که نیاز است مردم با ظرفیت های حوزه اطلاع رسانی و جایگاه آن در امور اجرایی استان آشنا شوند.

 

جعفری با اشاره به اینکه فضای رسانه باید در ارتباط با مدیران اجرایی بدون واسطه و صمیمی تر باشد، عنوان داشت: البته نقد لازم است، نقدی که منصفانه باشد.

 

وی افزود: اداره غله استان همیشه طوری عمل کرده است که به آن نقدی وارد نشود و باید نقد در جهت اصلاح و بهبود باشد و به جایگاه سیاسی کشور خدشه وارد نشود و روحیه مدیران را تضعیف نکند گرچه ما هرجا که نقدی کمک کننده به بهبود کار و اصلاح امور باشد آن را می پذیریم.

 

مدیر عامل غله منطقه دو کشور در خصوص تعامل رسانه ها و شرکت غله استان، گفت: اداره غله استان سال جاری با برگزاری تور رسانه ای  جمع اعظمی از رسانه ها را درجریان کارهای انجام شده در این حوزه قرار داده است و قطعا با استمرار این کار می توانیم مردم را از ظرفیت های این نهاد مهم مطلع کنیم.

 

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو