کد خبر: 29283

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰:۱۴

فریاد ترامپ بر سر محمود عباس

 به گزارش تیتر 3 »  «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در طی اولین سفر خود، توقفی هم در سرزمین‌های اشغالی داشت که حالا حاشیه‌هایش به رسانه‌ها ...
 به گزارش تیتر ۳ »  «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در طی اولین سفر خود، توقفی هم در سرزمین‌های اشغالی داشت که حالا حاشیه‌هایش به رسانه‌ها درز کرده است.

 

ترامپ در حاشیه دیدار با مقامات صهیونیست در قدس اشغالی، سفری کوتاه به بیت‌لحم داشت و آنجا در میان تدابیر شدید امنیتی با «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار کرد.

کانال ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی حالا گزارش داده که در طی این دیدار، ترامپ بر سر میزبان فلسطینی فریاد کشیده و وی را به فریبکاری متهم کرده است.

آنطور که این شبکه اعلام کرده، ترامپ با فریاد، به محمود عباس گفته: «من را در واشنگتن فریب دادی و گفتی که به صلح متعهد هستی؛ اینجا اسرائیلی‌ها به من نشان دادند که چطور در تحریک آن‌ها (فلسطینی‌ها علیه اسرائیل) دست داری.»

ترامپ در اولین سفر خود که از عربستان آغاز و به ایتالیا ختم شد؛ در خلال این سفر، ترامپ ۵ روز پیش به بیت لحم رفت؛ شهری در فاصله ۲۰ دقیقه‌ای محل اقامت ترامپ در قدس اشغالی.

محمود عباس چندی پیش از آن هم به واشنگتن رفته بود و در آنجا با ترامپ دیدار کرده بود. پس از این دیدار، سخنگوی محمود عباس گفته بود «فرصتی واقعی برای صلح پیش آمده است.»

منبع : فارس

برچسب ها: ,
دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 15552

کل نظرات :1

  • ناشناس

    تاریخ : ۸ - خرداد - ۱۳۹۶

    خب حالا چون اسرائیلیها این غلط را کرده اند یعنی اصل خبر درسته چرا وقتی همین اسرائیلیها راجع به مسئولین نظام سخن و خبر پخش میکنن میگویید کاملا دروغ و غیرواقعیه . چیه برای دیگران درسته برای اینجاییها نادرست ؟


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو