کد خبر: 25000

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۸:۵۸

فروش تیم خونه به خونه بابل جدی تر شد

تیتر 3 » پروسه فروش تیم خونه به خونه بابل این روزها در وضعیت جدی‌تری به سر می‌برد و این احتمال می‌رود به‌زودی مالکان این تیم جای خود را به افراد دیگری بدهند. ​​​​​​​

به گزارش تیتر ۳ » سه سال پس از اعلام موجودیت تیم خونه به خونه بابل، به احتمال فراوان به‌زودی این تیم به فروش می‌رسد تا مالکان جدیدی مسؤولیت تیم بابلی را برعهده بگیرند.

 

 

در حالی که بابلی‌ها در این مدت زمان موفق شدند خود را به عنوان یکی از مدعیان جدی لیگ برتری شدن معرفی کنند و در دو فصل پیاپی تا یک قدمی لیگ برتر بیایند، قضیه فروش این تیم تصمیم عجیبی بود که از سوی مدیران این تیم اتخاذ شد، تصمیمی که به‌دنبال مشکلات این تیم در کمیته انضباطی و اتفاقاتی که برای شان افتاد به وجود آمد.

 

 

بابلی‌ها که قیمت پایه ۴ میلیارد تومان را برای فروش تیم در نظر گرفته بودند هم اکنون دو مشتری پر و پا قرص نیز پیش روی خود می‌بینند، یک مشتری از شمال و یک مشتری از جنوب ایران هم اینک پای خرید تیم بابلی ایستاده‌اند و به احتمال فراوان یکی از آنها صاحب جدید این تیم معرفی خواهند شد.

خونه به خونه‌ای‌ها که از اقبال هواداران خود نیز برخوردار بودند در رده امیدها نیز درخشان ظاهر شده بودند و یک سال پس از صعود به لیگ برتر موفق شده بودند به عنوان قهرمانی برسند.

با وجود تلاش هواداران برای رفع مشکلات این تیم، باید دید مالکان این تیم چه تصمیمی خواهند گرفت و چه آینده‌ای در انتظار تیم بابلی قرار دارد./ورزش سه

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو