کد خبر: 10505

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۲

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان

فروش اسلحه های آمریکایی با ایجاد اسلام هراسی در خاورمیانه

تیتر 3 » نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکایی ها در کشورهایی مانند عربستان، مصر و قطر اسلام هراسی ایجاد می کنند تا بمب ها و اسلحه هایشان را بفروشند و با این روش برخی کشورهای عربی را به خود مشغول کردند.

آیت اله علی معلمی

به گزارش تیتر ۳، آیت اله علی معلمی در یادواره شهدای منطقه میخساز بخش کجور نوشهر و شهید مدافع حرم مصطفی شیخ الاسلامی که در مسجد جامع روستای کندلوس برگزار شد، با اشاره به حوادث کربلا و دسیسه های دشمنان بر علیه امام حسین (ع) با بیان اینکه در این زمان مردم باید همواره هشیار باشند، اظهار کرد: زمان فرق کرده، اما طغیان همان است.

وی افزود: ما امروز با جنگ نرم مواجه هستیم که نیاز به هواپیما و تانک ندارد و دشمنان سعی می کنند اختلاف افکنی کنند تا بتوانند به اهداف و طرح های خود برسند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمن امروز چنین فعالیتی دارد و به دنبال دشمنی با جنگ نرم است، تصریح کرد: اسرائیلی ها به نام اسلام و با لباس اسلام عده ای را آوردند و نام پیغمبر را بالای پرچم گذاشتند و به آنها گفتند بروید بجنگید تا اینگونه بخواهند چهره اسلام را خشن جلوه دهند.

معلمی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها در کشورهایی مانند عربستان، مصر و قطر اسلام هراسی ایجاد می کنند تا بمب ها و اسلحه هایشان را بفروشند و با این روش برخی کشورهای عربی را به خود مشغول کردند.

وی با اشاره به اینکه ایران کشوری بسیار قدرتمندی است ادامه داد: آمریکایی ها هواپیمایی ساختند که رادار گریز بود و در این مورد ادعای بالایی نیز داشتند اما کشور ما آن را شناسایی کرد و به آنها اخطار داد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی همواره در حال رشد است، گفت: دشمن محاصره و تحریم اقتصادی را بر علیه کشور ما به کار گرفت تا مردم را تحت فشار قرار دهند اما شکست خوردند.

 معلمی افزود: دشمن به دنبال آن بود تا عراق ، سوریه و حزب الله را از بین ببرد و سپس به سراغ ایران بیاید اما با مقاومتی که نشان داده شد نتوانستند به اهداف خود برسند .

وی به برخی دیگر از حیله های دشمنان اشاره کرد و متذکر شد: بن لادن در تیررس خلبانان آمریکایی بود اما او را نمی زدند، برج دوقلوی آمریکا توسط خود آمریکایی ها و اسرائیلی ها زده شد و سپس وارد افغانستان شدند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آمریکا روزی بلای عراق را بر سر عربستان می آورد، تاکید کرد: آمریکا و اسراییل یزید زمانه هستند و خودشان ترور و تروریست را به وجود می آورند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو