کد خبر: 1267

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۳ - ۶:۵۷

فرم های خوداظهاری یارانه تا پایان سال توزیع می شود

  به گزارش شرق پرس، مشاور معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری اعلام کرد : با توجه به اینکه دولت موظف ...
 
پرداخت یارانه نقدی کسری جدی دارد و دولت تلاش می کند در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها این وضع ساماندهی و از بخش های تامین اجتماعی و تولید و بهداشت هم حمایت شود.
 

به گزارش شرق پرس، مشاور معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری اعلام کرد : با توجه به اینکه دولت موظف است گام دوم هدفمندی یارانه ها را از ابتدای سال اینده اجرایی کند، کارگروه های مسئول تلاش می کنند فرم های خوداظهاری یارانه نقدی تا پایان سال توزیع و اطلاعات هم جمع اوری شود.

سید کاظم دلخوش در مصاحبه با رادیو اقتصاد از مردم خواست با قضاوت دقیق و رضایت کامل برای ادامه دریافت یارانه نقدی یا انصراف اقدام کنند.

وی با اعلام اینکه هم اکنون حدود ۷۵ میلیون نفر از یارانه نقدی استفاده می کنند ، تاکید کرد : پرداخت یارانه نقدی کسری جدی دارد و دولت تلاش می کند در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها این وضع ساماندهی و از بخش های تامین اجتماعی و تولید و بهداشت هم حمایت شود.

وی پیش بینی کرد این فرم ها در ده تا ۲۰ روز اینده توزیع شود.

دلخوش گفت : تلاش می کنیم وضع درامدی مردم شناسایی و توزیع فرم های اینترنتی خوداظهاری مردم تا پایان سال انجام شود تا برای سال جدید اماده اجرای گام دوم شویم.

وی تاکید کرد : قانون هدفمندسازی یارانه ها برای ساماندهی ساختار اقتصادی کشور و حذف قاچاق کالا بوده و پیش بینی شده است ، افراد نیازمند از بقیه تفکیک شود که دولت یازدهم تلا ش می کند این روند را اصلاح کند.

مشاور معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری گفت : تاکید دولتی این است که مردم با رضایت کامل از دستاوردهای این قانون استفاده کنند و کسانی هم که نیاز ندارند با رضایت کامل انصراف دهند.

وی گفت: قانون هدفمندی یارانه ها باید اجرایی و سهم بخش های مختلف تولیدی تأمین اجتماعی و یارانه نقدی مشخص شود و همه اجزای قانون اجرا شود.

دلخوش اظهار داشت : دولت می خواهد مرحله دوم هدفمندی یارانه ها را با توجه به اصلاح قیمت ها طوری ساماندهی کند که هم آسیب کمتری وارد شود و اهداف قانونگذار هم تأمین شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو