کد خبر: 2798

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۷ - ۳:۵۷

فرمانده نیروی انتظامی مازندران: پلیس در “طرح دریا ” با بدحجابها برخوردمی کند

شرق پرس:  سردار مسعود جعفری‌نسب، با تاکید بر اینکه اداره کل اجتماعی استانداری استان مازندران در حال پیگیری اجرای این طرح است، افزود: ...

 

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به آغاز طرح «دریا» از خردادماه، از برخورد پلیس با زنان بدحجاب و برهم‌زنندگان امنیت اخلاقی در خلال اجرای این طرح خبر داد.

شرق پرس:  سردار مسعود جعفری‌نسب، با تاکید بر اینکه اداره کل اجتماعی استانداری استان مازندران در حال پیگیری اجرای این طرح است، افزود: در این طرح تنها اجرای بخش انتظامی، برعهده نیروی انتظامی است که مقدمات آن فراهم شده است و تا آخر اردیبهشت تکمیل می‌شود و اجرای آن در خردادماه آغاز خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران در ادامه با اشاره به جزییاتی از اجرای این طرح گفت: استقرار ماموران انتظامی در نقاط خطرناک ساحل برای جلوگیری از احتمال غرق‌شدن مسافران و گردشگرانی که به سواحل استان مازندران عزیمت کرده‌اند بخشی از این طرح است.

جعفری‌نسب با تاکید بر اینکه پیگیری امنیت اخلاقی بخش دیگری از اجرای این طرح است که برعهده نیروی انتظامی قرار دارد، ادامه داد: علاوه بر کنترل پلیس بر نقاط خطرناک سواحل مازندران، برخورد با برهم‌زنندگان امنیت اخلاقی و مزاحمان نوامیس از دیگروظایف نیروی انتظامی در اجرای طرح دریاست.

جعفری‌نسب در پایان با اشاره به برخورد قوه‌قضاییه با بدپوششان و بدحجابان در ایام نوروز اظهار کرد: قوه‌قضاییه در نوروز امسال اقدامات خوبی در برخورد با بدپوششان انجام داد و جریمه نقدی سنگینی را برای افرادی که به‌دلیل عدم رعایت حجاب متعارف توسط ماموران انتظامی دستگیر شده بودند، در نظر گرفت./تسنیم

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو