کد خبر: 3062

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۲

فرماندار میاندرود: نگرش سطحی در ادارات میاندرود ممنوع است

به گزارش شرق پرس،  ارسطو قادری بعد از ظهر امروز در نشست ستاد گرامیداشت سوم خرداد سالروز گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر و 14 ...

 

فرماندار میاندورود با مثبت ارزیابی کردن پیگیری مصوبات در میاندورود بر رفع نگرش‌های سطحی در مناسبت‌های فرهنگی تاکید کرد و گفت: نگرش سطحی در ادارات میاندورود ممنوع است.

به گزارش شرق پرس،  ارسطو قادری بعد از ظهر امروز در نشست ستاد گرامیداشت سوم خرداد سالروز گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر و ۱۴ خرداد بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام روح‌الله افزود: هر چند جسم بنیانگذار جمهوری اسلامی از بین ما رفت، اما روح و اندیشه ارزشمند ایشان امروز در کارهای اجتماعی ما وجود دارد.

فرماندار شهرستان میاندورود یاد امام را یادآور رزمندگان و شهدا همچنین تداعی کننده همه دوران‏های انقلاب اسلامی دانست و رهبری حضرت امام خامنه‌ای را برگرفته از راه و اندیشه الهی امام خمینی بیان کرد.

وی ولایت را خط قرمز انقلاب دانست و افزود: تدابیر رهبر معظم انقلاب باید در همه بخش‎های جامعه و زندگی ما حضور داشته باشد.

قادری اشتیاق مردم برای زیارت بارگاه امام خمینی(ره) را زیاد توصیف کرد و بر ضرورت تامین بسترهای لازم  و حمایت کافی همچنین مردمی کردن مراسم سالگرد ارتحال امام (ره)تاکید کرد.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت پیگیری اصولی مصوبات جلسات شهرستان وضعیت کلی پیگیری تصمیمات توسط مدیران ادارات را مناسب ارزیابی کرد و خواستار توجه بیشتر به برخی تعلل‌ها در اجرای مصوبات شد.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه ادارات نباید در مراسم مهم فقط به نصب پارچه اکتفا کنند، اظهار داشت: با سطحی گرفتن گرامیداشت مناسبت‎ها در ادارات برخورد می‎شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود با اشاره به عملکرد قابل قبول شهرداری سورک مرکز میاندورود در گرامیداشت دهه فجر و دیگر مراسم انقلابی و مذهبی از شهردار این شهر قدردانی کرد.

وی به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها اشاره کرد و بر ضرورت افزایش سعه صدر و تحمل مدیران و کارمندان در برابر مراجعات مردم تاکید کرد.

 قادری توجه به برگزاری کیفی مراسم انقلابی و مذهبی در میاندورود را یک اصل دانست و اظهار داشت: بازرسانی برای بررسی میزان عملکرد فرهنگی دستگاه‌ها در این مناسبت‎ها و گزارش به فرمانداری تعیین شده است.

به گزارش فارس نماینده عالی دولت در میاندورود در پایان خواستار همکاری همه دستگاه‌ها برای اعزام زائران حرم امام خمینی(ره) در ۱۳ خرداد شد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو