کد خبر: 4919

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۰۸ - ۷:۴۴

فرماندار ساری: نیروهای بومی در کارخانه سیمان کیاسر جذب شوند

به گزارش  شرق پرس فرماندار ساری در حاشیه بازدید از کارخانه سیمان کیاسر بیان اینکه حدود هزار و 500 نفر به صورت مستقیم ...

 

جواد واحدی از مسئولان کارخانه سیمان کیاسر خواست تا نسبت به جذب نیروهای بومی بومی در کار خانه سیمان کیاسر اقدام کنند.

به گزارش  شرق پرس فرماندار ساری در حاشیه بازدید از کارخانه سیمان کیاسر بیان اینکه حدود هزار و ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در کارخانه سیمان کیاسر مشغول کار هستند، اظهار کرد: جذب هر گونه نیرو در سیمان کیاسر با هماهنگی بخشداری چهاردانگه صورت گیرد.

وی بر لزوم حمایت از واحدهای صنعتی و تولید در استان تاکید کرد و گفت: همه دستگاه های مرتبط  باید برای تامین مواد اولیه کارخانه سیمان کیاسر اهتمام کنند.

واحدی به معادن غنی سیلیس و آهک در بخش چهاردانگه ساری اشاره کرد و گفت: متاسفانه هنوز این واحد صنعتی بخشی از مواد اولیه تولید سیمان را از استان های دیگر کشور تامین می کند که هزینه بالایی برای شرکت به همراه دارد.

وی از اختصاص ۲۸ میلیارد تومان اعتبار برای تعریض محور ساری- کیاسر خبر داد و خاطرنشان کرد: پیمانکار این پروژه مشخص شد و در آینده نزدیک عملیات اجرایی این طرح آغاز می شود.

به گزارش تسنیم, فرماندار مرکز استان افزود: تاکنون ۲۰۰ میلیارد تومان برای احداث و راه اندازی کارخانه سیمان کیاسر هزینه شد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو