کد خبر: 73931

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۰

سرپرست فرمانداری ساری به جمع حامیان بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان پیوست

اسماعیل حسن زاده سرپرست فرمانداری ساری در بازدید از دستهای مهربان شعبه ساری به کمپین نارنجی باشیم پیوست.

به گزارش تیتر ۳، عصر روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۳/۰۶ اسماعیل حسن زاده سرپرست فرمانداری ساری به همراه هیئتی، از بنیاد نیکوکاری دستهای مهربان شعبه ساری بازدید کردند.

در این بازدید که ۲ ساعت به طول انجامید سرپرست فرمانداری ساری در نشست به قائم مقام این بنیاد ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع اعضای دستهای مهربان اظهار داشت: مجموعه فرمانداری از هرگونه فعالیت این چنینی که باری را از دوش ملت بر می دارد و در جهت رفاه حال مردم و جامعه می باشد حمایت می کند.

اسماعیل حسن زاده افزود: حمایت از نهادهای خیریه و نیکوکاری مثل دستهای مهربان که در جهت رفع مشکلات مردم و جانعه هستند و با در نظر گرفتن کلیه قوانین و مجوزها فعالیت می نمایند وظیفه کلیه نهادهاست و باید موانع را از سر راه این گونه مراکز برداشت.

وی با اشاره  به اینکه یکی از برنامه های مورد تاکید فرمانداری تشکیل ۳ NGO در زیر گروه سازمان های اداری شهرستان بوده است ، ادامه داد: بنیاد دستهای مهربان که فعالیت خود را با مجوز رسمی انجام می دهد باید به مسئولین و نهادها شناسانده شود و برنامه های فرهنگی گسترده ای را برای شناساندن و معرفی به مردم انجام دهد تا بتواند جامعه هدف بیشتری را تحت پوشش قرار دهد.

در پایان این بازدید سرپرست فرمانداری ساری با حضور در واحد مشارکتهای مردمی ، با پر کردن فرم اشتراک و به گردن آویختن شال نارنجی به طور رسمی به جمع حامیان دستهای مهربان پیوست و نام خود را در لیست اعضای کمپین ” نارنجی باشیم ” ثبت نمود.

 

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو