کد خبر: 6289

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۴ - ۸:۱۸

فرماندار ساری: باغ موزه دفاع مقدس آبروی مرکز استان است

فرماندار مرکز استان با بیان اینکه باغ موزه دفاع مقدس می تواند آبروی مرکز استان باشد، گفت: باغ موزه به گونه ای طراحی شده که قرار است به شکل عمومی درآید و همه مردم بتوانند از این فضا استفاده کنند.

تیتر ۳ احمد حسین زادگان در جلسه بررسی وضعیت باغ موزه دفاع مقدس در مازندران اظهار کرد: باغ موزه دفاع مقدس مازندران علاوه بر اینکه مکانی برای به نمایش گذاشتن آثار جنگ است بلکه یک مجموعه نفریحی را هم در دل خود دارد و می تواند بخشی از انتظارات فرهنگی مردم را پاسخگو باشد.
 

وی با بیان اینکه باغ موزه دفاع مقدس می تواند آبروی مرکز استان باشد، افزود: باغ موزه به گونه ای طراحی شده که قرار است به شکل عمومی درآید و همه مردم بتوانند از این فضا استفاده کنند.
 

فرماندار ساری با اشاره به اینکه نزدیک به یک دهه است که احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران در مرکز استان آغاز شده و زودتر باید به نتیجه برسد، گفت: این مجموعه، کاری ماندگار و سرمایه ای برای مردم است.
 

در ادامه این نشست مدیرکل حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس مازندران در سخنانی اظهار کرد:‌خانواده های شهدا پیگیر احداث باغ موزه دفاع مقدس مازندران هستند.
 

عبدالله ملکی با بیان اینکه از خانواده های شهدا خجالت می کشیم، افزود: خانواده شهدا از ما سوال می کنند در مدت هشت سالی که احداث باغ موزه شروع شده چه اقدامی انجام دادید.
 

این مسئول با بیان اینکه ما به دنبال فرهنگ سازی از طریق راه شهدا و راه آزادگان هستیم، تصریح کرد: باغ موزه دفاع مقدس مازندران، مجموعه ای سه منظوره است که اشتغالزایی را هم در پی دارد.
 

ملکی با اشاره به نقش تاثیرگذار فرماندار ساری در روند اجرایی باغ موزه دفاع مقدس مازندران، گفت: مسئولان بسیج شوند تا احداث باغ موزه به نتیجه برسد، فرماندار ساری هم در این مسیر، نقش ویژه دارد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو