کد خبر: 4582

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۴

فرماندار بهشهر: جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز وظیفه همه دستگاههاست

  به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهشهر، محمدتقی نورزاد در جلسه‌ بررسی مشکلات مربوط به ساخت‌وسازهای غیرمجاز گفت: ...

 

نورزاد گفت: برای جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز، تمام دستگاه‌ها و مسئولان وظیفه دارند به صحنه بیایند و از مسئولیت خود که به ‌عنوان امانتی الهی در اختیار دارند، به‌ درستی و برای رضای خدا و بندگان او استفاده کنند.

 

به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهشهر، محمدتقی نورزاد در جلسه‌ بررسی مشکلات مربوط به ساخت‌وسازهای غیرمجاز گفت: واگذاری خدمات و انشعابات آب، برق و گاز به بناهای غیرمجاز نباید انجام شود و تلاش ما این است که جلوگیری از این‌گونه ساخت‌وسازها در ادارات و حتی بین مردم نهادینه شود.

وی با بیان اینکه همگی از تبعات منفی ناشی از ساخت‌وساز غیرمجاز ضرر می‌کنند،‌ ادامه داد: ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حاشیه شهرها و روستاهای تابعه از مشکلات اساسی در شهرستان بهشهر است که باید دستگاه‌های مسئول برای جلوگیری از این معضل نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

فرماندار بهشهر تصریح کرد: ما علاوه بر کمک‌ کردن به اجرا ‌شدن قوانین ساخت‌وساز باید سدی در برابر سودجویان باشیم تا فضای شهرمان را زیباتر کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز، تمام دستگاه‌ها و مسئولان وظیفه دارند به صحنه بیایند و از مسئولیت خود که به ‌عنوان امانتی الهی در اختیار دارند، به‌ درستی و برای رضای خدا و بندگان او استفاده کنند.

 

/انتهای خبر

به گزارش خبرگزاری فارساز شهرستان بهشهر، به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهشهر، محمدتقی نورزاد در جلسه‌ بررسی مشکلات مربوط به ساخت‌وسازهای غیرمجاز گفت: واگذاری خدمات و انشعابات آب، برق و گاز به بناهای غیرمجاز نباید انجام شود و تلاش ما این است که جلوگیری از این‌گونه ساخت‌وسازها در ادارات و حتی بین مردم نهادینه شود.

وی با بیان اینکه همگی از تبعات منفی ناشی از ساخت‌وساز غیرمجاز ضرر می‌کنند،‌ ادامه داد: ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حاشیه شهرها و روستاهای تابعه از مشکلات اساسی در شهرستان بهشهر است که باید دستگاه‌های مسئول برای جلوگیری از این معضل نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

فرماندار بهشهر تصریح کرد: ما علاوه بر کمک‌ کردن به اجرا ‌شدن قوانین ساخت‌وساز باید سدی در برابر سودجویان باشیم تا فضای شهرمان را زیباتر کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز، تمام دستگاه‌ها و مسئولان وظیفه دارند به صحنه بیایند و از مسئولیت خود که به ‌عنوان امانتی الهی در اختیار دارند، به‌ درستی و برای رضای خدا و بندگان او استفاده کنند.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930329000437#sthash.SeHzDhYg.dpuf

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو