کد خبر: 19678

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰

همکاری اقتصادی خانواده «فریدون» با بدهکار بزرگ بانکی؟!

محسنی اژه ای:فرد دستگیر شده و ارتباطش با آن فرد ( فریدون ) روشن است

آذر غفوری (همسر فریدون) و دیگر اعضای خانواده او با شبدوست مالمیری، بدهکار بزرگ بانکی ارتباطات مالی داشته‌اند.

تیتر ۳: در چند روز اخیر اخباری در خصوص ارتباط حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور و خانواده وی با برخی بدهکاران کلان بانکی منتشر شد.

 

از تذکر ۴۶ نماینده مجلس به حسین روحانی برای شفا‌ف‌سازی ارتباطات برادرش با برخی بدهکاران بانکی و خرید منزل مسکونی توسط یکی از این بدهکاران برای همسر «حسین فریدون» گرفته تا سخنان حجت‌الاسلام اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه درباره «روشن بودن» ارتبط فریدون با «رسول دانیال‌زاده».

 

 خبر مرتبط: جزئیاتی از اتهامات اقتصادی حسین فریدون

 

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در یکصدوهفتمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه درباره دستگیری رسول دانیال‌زاده یکی از بدهکاران بانکی و ارتباط وی با حسین فریدون برادر رئیس جمهور و دستیار ارشد روحانی، گفت: این فرد دستگیر شده و دادسرا مشغول تحقیقات است و ارتباطش با آن فرد (فریدون) روشن است.

 

 

این سخن سخنگوی قوه‌ قضاییه فتح بابی شد تا جمعی از نمایندگان مجلس به عنوان موکلین مردم از قوه قضاییه درخواست کنند در این باره با جدیت ورود کرده و با تخلفات مالی همه افراد بدون اغماض برخورد کند.

 

این نمایندگان همچنین در سخنان خود از اسنادی سخن گفتند که نشان می‌دهد ارتباطات گسترده‌ای بین برخی بدهکاران بانکی از جمله «رسول دانیال‌زاده» و «شب‌دوست مالامیری» با خانواده حسین فریدون وجود دارد.

 

 

سیدمحمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس در این‌باره به گفته بود: گزارش‌هایی که به برخی از مقامات امنیتی، اطلاعاتی و برخی نمایندگان مجلس در زمینه مفاسد اقتصادی رسیده، از یک مهره کلیدی در این زمینه به نام «شب‌دوست مالامیری» رونمایی می‌کند. اسناد نشان می‌دهد مالامیری با حسین فریدون ارتباط مالی داشته و اسناد واریز پول، به حساب دختر حسین فریدون در لندن و کانادا وجود دارد.

 

 

این نماینده مجلس همچنین تصریح کرده بود که مالامیری در یک مؤسسه خیریه غربالگری سرطان با آذر غفوری همسر حسین فریدون همکاری داشته است.

تصویر زیر سندی در مورد ارتباط مالامیری با همسر حسین فریدون را نشان می‌دهد:

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو