کد خبر: 27617

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۸:۱۴

فردا؛ ارائه گزارش حادثه «معدن یورت» به مجلس

به گزارش تیتر 3 » سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع  و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار در تشریح جلسه عصر امروز ...
به گزارش تیتر ۳ » سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع  و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار در تشریح جلسه عصر امروز (سه‌شنبه، ۲ خرداد) این کمیسیون، گفت: در نشست امروز، جزئیات گزارش اولیه کمیته معادن کمیسیون صنایع درباره معدن زمستان یورت آزادشهر بررسی شد.

 

وی درباره جزئیات گزارش اولیه کمیته معادن درباره معدن «زمستان یورت»، اظهار داشت: در بخش‌های گزارش مذکور، توضیحاتی درباره مالکین معدن و تجهیزات معدن و نحوه امدادرسانی به سانحه‌دیدگان بیان شده است.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس با اشاره به بخش دیگری از این گزارش، تصریح کرد: در این گزارش، همچنین پیشنهادات و راهکارها برای بهبود امور در معادن، به‌ویژه معدن «زمستان یورت» در قالب گزارش بیان شده است.

باستانی خاطرنشان کرد: ابعاد مختلف حادثه که در بازدید میدانی جمعی از نمایندگان کمیسیون صنایع همراه با نمایندگان استان گلستان از معدن صورت گرفته، مورد بحث قرار گرفت، لذا چکش‌کاری‌های لازم انجام و گزارش تقریباً نهایی شده است و تا ظهر فردا به هیئت رئیسه مجلس جهت قرائت در صحن علنی پارلمان ارائه می‌شود.

تسنیم

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو