کد خبر: 6103

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۰:۵۶

فرافکنی رئیس جهاد کشاورزی مازندران در رابطه با افزایش قیمت مرغ در استان !

تیتر 3، در حالی مردم استان این روزها از افزایش قیمت مرغ ، آنهم در ماه مبارک رمضان که یکی از ماههای افزایش آن به ...

تیتر ۳، در حالی مردم استان این روزها از افزایش قیمت مرغ ، آنهم در ماه مبارک رمضان که یکی از ماههای افزایش آن به شمار می رود گله مند هستند که متولی بخش مربوطه به جای نظارت و دقت بیشتر در این رابطه فرافکنی کرده و توپ را به زمین مرغداران می اندازد .

3127

به گزارش تیتر۳،  تولید کنندگان مرغ نیز همواره از عدم حمایت کافی جهاد کشاورزی از آنان انتقاد داشته و ضعف مدیریت در سازمان جهاد کشاورزی استان را دلیل این مشکلات می دانند .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در دیدار با رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه بازار محصولات کشاورزی از مشکلات همیشگی این بخش است، خاطرنشان کرد: مدیریت تولید نیازمند همراهی تولیدکنندگان است و به عنوان نمونه قیمت مرغ طی روزهای اخیر افزایش یافته است که حدود یک‌سال گذشته مرغ‌داران این محصول را با ضرر به بازار عرضه کردند و توصیه‌های اتحادیه مرغداران را مبنی بر کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی جوجه‌ریزی رعایت نکردند و قیمت مرغ زنده به ۴ هزار و ۷۰۰ تا ۵ هزار تومان رسید.

به نظر می رسد فرافکنی و انداختن توپ به زمین مرغداران که این روزها با مشکلات عدیده تولید از یک سو و عدم حمایت مسئولان از سوی دیگر در حال تولید و عرضه مرغ به مردم استان هستند ، جفای بزرگی است که متاسفانه دلاور حیدرپور به آن توجه نکرده است .

شایسته است مدیران جهاد کشاورزی استان به جای این گونه توجیه ها که برای تولید کنندگان قابل قبول نیست ، اعلام کنند که این سازمان عریض و طویل برای رفع مشکل مرغداران استان چه کرده است ؟

البته مشکلات بخش کشاورزی در مازندران به همین جا محدود نمی شود و بزودی در سلسله گزارش های مبسوطی به نابسامانی ها در این سازمان خواهیم پرداخت ./شمال نیوز

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو