کد خبر: 73042

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۰

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار:

عوامل نزاع و درگیری منجر به قتل در جویبار دستگیر شدند

تیتر 3: سرهنگ اکبر درویشی فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: در پی نزاع و درگیری منجر بهقتل جوانی در یکی از روستا‌های حومه شهرستان جویبار، بلافاصله ماموران کلانتری مرکزی ...

تیتر ۳: سرهنگ اکبر درویشی فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: در پی نزاع و درگیری منجر بهقتل جوانی در یکی از روستا‌های حومه شهرستان جویبار، بلافاصله ماموران کلانتری مرکزی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در این درگیری افرادی ناشناس با ایجاد درگیری با فردی ۲۹ ساله به نام “مرتضی – م. ” با ضربات چاقو وی را به شدت مجروح و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: نامبرده بلافاصله توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد، اما به علت شدت جراحت‌های وارده در بیمارستان جان باخت.

سرهنگ درویشی افزود: پس از وقوع این حادثه ماموران پلیس آگاهی با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی موفق به شناسایی و دستگیری دو نفر از عاملان این جنایت شدند

وی با اشاره به این که متهمان انگیزه این درگیری را اختلافات شخصی با مقتول عنوان کردند، گفت:متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو