کد خبر: 11402

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۷

پیروزی والیبال عمران شهرداری ساری مقابل کاله آمل در شهرآورد مازندران

سازمان عمران شهرداری ساری که تجربه نخستین دوره این رقابت‌ها را داشت موفق در یک بازی خارج از خانه مقابل قهرمان باشگاه‌های آسیا کاله آمل پیروز شود.

عمران شهرداری ساری

هفته نخست لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشور در شهرآورد مازندران با شگفتی همراه بود چرا که عمران شهرداری ساری مقابل کاله پرآوازه به برتری دست یافت.

 

به گزارش تیتر ۳ » هفته نخست سی‌امین دوره لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشور با شگفتی همراه بود و سازمان عمران شهرداری ساری که تجربه نخستین دوره این رقابت‌ها را داشت موفق در یک بازی خارج از خانه مقابل قهرمان باشگاه‌های آسیا کاله آمل پیروز شود.

این بازی که عصر دیروز از ساعت ۱۸ در سالن پیامبر اعظم (ص) آمل برگزار شد شاگردان بهزاد محمودی در تیم سازمان عمران شهرداری سه بر یک بر شاگردان بهروز عطایی در کاله آمل پیروز شدند و به سه امتیاز با ارزش این دیدار در شهرآورد مازندران دست یافتند.

بازیکنان سازمان عمران شهرداری ساری در گیم‌های اول،سوم و چهارم مقابل حریف شدند و تنها در گیم دوم از میزبان خود شکست خوردند.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در گیم‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۰،۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۶ پیروز شد.

تیم کاله آمل نیز تنها در گیم دوم ۲۵ بر ۱۸ تیم عمران شهرداری ساری را شکست داد.

سی‌امین دوره لیگ برتر والیبال مردان کشور با یاد و گرامی داشت شهدای منا با حضور ۱۲ تیم به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود که از مازندران برای نخستین‌بار دو نماینده در این مسابقات حضور دارد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو