کد خبر: 12688

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۷:۴۶

هفته پنجم لیگ برتر والیبال :

عمران شهرداری ساری در صدد سومین برد فصل / کاله آمل در صدد فرار از بحران

تیتر 3 » هفته پنجم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه 19 آبان ماه با شش دیدار پیگیری می شود که شهرداری ساری در خانه میزبان شهرداری تبریز و کاله مازندران مهمان خاتم اردکان است.

والیبال

به گزارش تیتر ۳ » هفته پنجم سی امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» روز چهارشنبه ۱۹ آبان ماه با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، اردکان، گنبد، ارومیه و ساری پیگیری خواهد شد.

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در هفته پنجم لیگ برتر والیبال میزبان شهرداری تبریز است و از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه در سالن شهید رسول حسینی ساری به مصاف هم می روند. نماینده ساری در این هفته هم بدون سرمربی خود که به حکم کمیته انضباطی محروم است، به مصاف میهمان خود می رود.

دو تیم سازمان عمران شهرداری ساری و شهرداری تبریز با دو برد و ۶ امتیاز در رتبه های ششم و هفتم جدول قرار دارند و نماینده ساری به لطف ست های برده بیشتر در جایگاه ششم است و این موضوع جدال دو تیم را حساس تر خواهد کرد.

تیم کاله مازندران که تا کنون پیروزی در لیگ برتر امسال نداشته اند، در هفته پنجم این رقابت ها در اردکان به مصاف خاتم می رود. خاتم با دو برد و پنج امتیاز در جایگاه هشتم است و برد در بازی خانگی حتما یک پله صعود را برایش به همراه خواهد داشت.

به گزارش تیتر ۳ » کاله مازندارن نیز بدون برد و با یک امتیاز در رتبه یازدهم جدول است و در شاگردان بهروز عطایی سرمربی این تیم در جدال با تیم خاتم که امسال نخستین حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند، به دنبال نخستین برد خود در این رقابت ها خواهند بود تا پایانی بر ناکامی ها داشته باشند.

برنامه کامل هفته پنجم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه
پیکان تهران – سایپای البرز

تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه
بانک سرمایه – صالحین ورامین

اردکان، سالن آیت الله خاتمی، ساعت ۱۷
خاتم اردکان – کاله مازندران

گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه
هاوش گنبد – شهرداری اراک

ارومیه، سالن غدیر، ساعت ۱۷
شهرداری ارومیه – پارسه تهران

ساری، سالن شهید رسول حسینی، ساعت ۱۷
سازمان عمران شهرداری ساری – شهرداری تبریز

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو