کد خبر: 73874

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۱

علی فیلی به عنوان سرپرست جدید دستهای مهربان شعبه ساری منصوب شد

با حضور مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان مراسم معارفه سرپرست جدید شعبه ساری انجام پذیرفت.

تیتر ۳: به گزارش روابط عمومی دست‌های مهربان ساری، در مراسم معارفه سرپرست جدید شعبه ساری علی فیلی به عنوان سرپرست شعبه ساری منصوب شد.

در این مراسم که با حضور خانم دکتر یوسفی مدیرعامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان صورت پذیرفت ایشان ضمن مهم خواندن این شعبه افزود: شعبه ساری بزرگترین شعبه پس از شعبه مرکزی از لحاظ وسعت واحدها و تعداد نیروی انسانی است.

وی پرسنل دست‌های مهربان را نمایندگان این بنیاد در همه زمانها و مکانها دانست و تصریح کرد: باید نشان دهیم دست‌های مهربان ما در حق همه بوده و این مسئولیت بزرگی است.

وی افزود: بزرگترین هدف ما اشاعه فرهنگ هم نوع‌دوستی است که نباید به سادگی و با بی‌تفاوتی از کنار آن عبور کنیم.

مدیر عامل بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان ضمن با انگیزه خواندن علی فیلی سرپرست جدید شعبه ساری، بیان داشت: حضور فیلی در شعبه کرج با اتفاقات خارق العاده ای همراه بود که بی شک این روند در شعبه ساری نیز ادامه خواهد داشت.

علی فیلی سرپرست جدید شعبه ساری ضمن ابراز خشنودی از حسن اعتماد هیئت مدیره به ایشان و قرار گرفتن در جمع پرسنل شعبه ساری اظهار داشت: قطعاً حرفهای جدیدی برای گفتن وجود دارد که با همکاری همه‌ی اعضای شعبه ساری می توان به پیشرفت قابل توجهی دست یافت.

وی حضور در دست‌های مهربان را برای همه از بعد روحی و روانی بسیار اغناکننده دانست و افزود: برای رفع مشکلات به کمک حداکثری نیاز است و هرگاه دچار خستگی شدید توصیه میکنم با رفتن به مرکز توانمندسازی و مرکز نگهداری آن را رفع کنید.

شایان ذکر است، پیش از این مراسم که با حضور کلیه پرسنل شعبه ساری در سالن کنفرانس این مجموعه برگزار گردید، مدیرعامل بنیاد مرکزی دکتر یوسفی و سرپرست جدید شعبه علی فیلی، به همراه امین حاجیان بازرس بنیاد و معاونت مرکز توانمندسازی خانم سالک، از دو مرکز تازه تاسیس این شعبه، مرکز توانمندسازی ۲ و مرکز نگهداری آیندگان ۲ بازدید کردند.

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو