کد خبر: 1832

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۶

علی دایی عذر خواهی کرد

به گزارش شرق پرس، علی دایی پس از نخستین تمرین پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: ابتدا جا دارد سال ...

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از همه هواداران بابت اتفاق تلخ اخیر عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم در چند بازی آینده ما را حمایت کنند.

به گزارش شرق پرس، علی دایی پس از نخستین تمرین پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: ابتدا جا دارد سال نو را به همه هم‌میهنان عزیز و به خصوص اصحاب رسانه و صداوسیما تبریک عرض کنم ان‌شاءالله مردم سال بسیار خوبی را سپری کنند و در سال ۹۳ موفق و مؤید باشند.

وی افزود: با جدیت تمرین‌مان را شروع کردیم و تلاش می‌کنیم تا با همه وجودمان در سه بازی آینده به میدان برویم و بتوانیم سالی خوب و خوش را پشت‌سر بگذاریم.

وی افزود: من باید سال جدید را به همه طرفداران‌مان تبریک بگویم که در طول فصل پست‌سر ما بودند امیدوارم در سه بازی آینده نیز ما را حمایت کنند تا به مقام‌های بالاتر از جمله قهرمانی برسیم.

دایی در مورد مصدومان پرسپولیس نیز گفت: متأسفانه در یک ماه گذشته چند مصدوم را در اختیار نداشتیم و امیدوارم در سال ۹۳ این مشکلات برای ما نباشد .

دایی در پاسخ به سؤالی که آیا قول می‌دهید که امسال قهرمان شوید، گفت: ما با قول و قرار فوتبال بازی نمی‌کنیم فصل را خوب شروع کردیم ما قول میدهیم با همه وجودمان در سه بازی آینده با عنایت خداوند بزرگ به نتایج خوب برسیم.

وی در خصوص درگیری دو بازیکن پرسپولیس و حواشی اخیر نیز گفت: متأسفانه تیم ما در یک ماه اخیر حواشی زیادی داشته چون فشار روی بازیکنان‌مان زیاد است اتفاقی که در بازی با نفت افتاد خیلی وقت بود که من در فوتبال ندیده بودم اصلاً از این دو بازیکن بعید بود که دست به این کار بزنند به همین دلیل با بچه‌ها حرف زدیم و آنها را به کمیته انضباطی واگذار کردیم تا با تصمیمی که می‌گیرند ضرر نکنیم.

وی افزود: البته این دو بازیکن باید تنبیه می‌شدند خوشبختانه فهمیدند که نباید دیگر این کارها تکرار شود من از مردم و هواداران عذرخواهی می‌کنم که این اتفاق افتاد خوشبختانه تصمیم درستی هم کمیته انضباطی گرفت تا با کمک دو بازیکن و تصمیم کمیته انضباطی دیگر شاهد این مسائل نباشیم.

دایی در پایان گفت: ما همه باید با همه وجودمان در سه بازی آینده به پرسپولیس کمک کنیم و شاهد اینگونه اتفاقات نباشیم البته اگر من می‌خواستم تصمیم بگیریم تصمیم این بود که هر دو بازیکن را کنار بگذارم که بچه‌ها با من حرف زدند و با توجه به اهمیت سه بازی چون باید نتایج خوبی بگیریم از تصمیم‌ انصراف شدم و آن را انجام ندادم امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو