کد خبر: 3908

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۷

علیپور: فراکسیون نمایندگان شمال با ۳۲ عضو تشکیل شد

به گزارش شرق پرس, نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس امروز در گفت‌وگو با فارس از فعالیت رسمی فراکسیون نمایندگان ...

 

 کمال علیپور از آغاز به کار فراکسیون نمایندگان شمال در مجلس شورای اسلامی با ۳۲ عضو خبر داد.

به گزارش شرق پرس, نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس امروز در گفت‌وگو با فارس از فعالیت رسمی فراکسیون نمایندگان شمال در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: فراکسیون نمایندگان شمال در مجلس شورای اسلامی به منظور استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان‌های مازندران و گیلان و گلستان با حضور ۳۲ نماینده این استان‌ها تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه فراکسیون نمایندگان شمال مجلس شورای اسلامی با برگزاری انتخابات و تعیین هیئت رئیسه با هدف یکپارچه‌نگری به استعدادها و توانمندی‌ها تشکیل شده است، افزود: حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری به عنوان رئیس و نمایندگانی از استان‌های گیلان و گلستان به عنوان نواب و من هم به عنوان سخنگوی فراکسیون نمایندگان شمال در مجلس شورای اسلامی توسط ۳۲ نماینده استان‌های شمالی انتخاب شده‌ام.

وی به اهداف فعال کردن این فراکسیون اشاره و خاطر نشان کرد: هماهنگی برای اجرایی شدن خدمات، رایزنی قوی‌تر با وزرا و بازدید از مناطق مختلف در دستور کار این فراکسیون قرار دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور نمایندگان استان سمنان در فراکسیون نمایندگان شمال مجلس شورای اسلامی نیز در آینده مورد بررسی قرار می‌گیرد،گفت: تفکرات همه جانبه‌نگر توسعه پایدارتر را فراهم می‌کند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو